jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

ToCoMoje - paragon na zawsze w pamięci

Aplikacja ToCoMoje służy do rejestrowania i przechowywania paragonów. Jest jedną z kilku o podobnym zastosowaniu, jakie znajdziemy w sklepie Play. Mimo kilku niedoskonałości otrzymała ona jednak od internautów najwyższe oceny. 

ToCoMoje jest aplikacją o konkretnym zastosowaniu. Twórcy postarali się, aby stworzyć prostą i bardzo przydatną bazę danych dla naszych paragonów.

Aby korzystać z aplikacji wystarczy sfotografować otrzymany w sklepie paragon i dodać do niego opis, umożliwiający łatwe wyszukanie go w razie potrzeby. Jeżeli będzie taka konieczność zawsze można zachowany paragon wydrukować. 

Do korzystania z aplikacji potrzebny jest Internet. Po ściągnięciu aplikacji zakładamy indywidualne konto (jak poczta), gdzie umieszczamy paragony. Kopia wszystkich danych w ToCoMoje jest automatycznie synchronizowana i przechowywana na serwerach twórców aplikacji.

Użytkownicy jednak narzekają trochę na niestabilność aplikacji. Zwłaszcza przy logowaniu z Facebooka. Nie najlepiej też rozwiązano sposób synchronizacji danych on-line. 

ToCoMoje jest dostępna dla telefonów z Androidem od wersji 2.3.3. Zajmuje nieco ponad 3 MB powierzchni dyskowej.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja