jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn18022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

Bilety do kin Helios w SkyCash

Bilety do kin Helios w SkyCash
Bilety do kin Helios w SkyCash

System płatności mobilnych SkyCash przygotował aplikację, która użytkownikom smartfonów i tabletów pozwala kupować i rezerwować bilety do wszystkich kin sieci Helios w Polsce. Aplikacja umożliwia przeglądanie repertuaru, oglądanie zwiastunów filmów i samodzielny wybór miejsc na sali.

Aplikacja Kino Helios przygotowana przez SkyCash umożliwia kupowanie biletów do kin, pozwala też szybko zapoznać się z opisami i zwiastunami filmów, jak również wygenerować widok sali i samodzielnie wybrać najlepsze miejsca. Z rozwiązania mogą korzystać klienci wszystkich 32 kin sieci Helios w całej Polsce.

Przygotowana przez SkyCash aplikacja udostępnia system rezerwacji biletów, który nie wymaga wchodzenia na stronę internetową kina i każdorazowego podawania danych osobowych.

Po zakupie biletu można wejść na widownię okazując obsłudze ekran telefonu z biletem zapisanym w postaci fotokodu.

Aby zarezerwować bilet w aplikacja Kino Helios wystarczy wybierać jeden z dostępnych tytułów, a następnie określić godzinę seansu oraz miejsca na sali. Podobnie wygląda proces zakupu, który jest realizowany przy użyciu podłączanej do systemu SkyCash karty płatniczej.

Zarówno zarezerwowane, jak i zakupione bilety są automatycznie zapisywane w telefonie. Dzięki temu w każdej chwili można sprawdzić wszystkie potrzebne informacje, takie jak numer sali, rząd, rodzaj zniżki czy numer rezerwacji.

Żeby móc kupować i rezerwować bilety w aplikacja Kino Helios , należy przejść jednorazowy proces rejestracji lub zalogować się przy pomocy danych dostępowych do SkyCash. Nie jest to jednak potrzebne do korzystania z podstawowych funkcji aplikacji, jak przeglądanie repertuaru i opisów wyświetlanych filmów.

Kartę służącą do płatności za bilety można w każdej chwili dodać z poziomu komórki. Program umożliwia też automatyczne korzystanie z kart zarejestrowanych w SkyCash i posiada wszelkie wymagane mechanizmy zabezpieczające dla transakcji kartami płatniczymi w aplikacjach mobilnych.

Bezpłatna aplikacja Kino Helios działa na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Android oraz iOS. Pozostaje mieć nadzieję, że użytkownicy telefonów z systemem Windows Phone też wkrótce będą mogli z niej korzystać.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja