jaka-komorka.pl

Reklama
-

N25022018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

Aplikacja Getin Mobile – elektroniczne archiwum paragonów

Nowe funkcje w aplikacji Getin Mobile

Aplikacja Getin Mobile wzbogaciła się o opcję rejestrowania i przechowywania paragonów. Dzięki niej użytkownicy mogą sposób porządkować potwierdzenia zakupu, jak również przypisywać je do wybranej transakcji.

Nowa funkcja aplikacji Getin Mobile pozwala na stworzenie elektronicznego archiwum paragonów, niezbędnych do złożenia reklamacji lub dokonania zwrotu towaru. Dzięki niej użytkownik nie musi martwić się zgubionym, wyblakłym lub zniszczonym paragonem papierowym. Wystarczy, że po zakupie zrobi zdjęcie otrzymanego rachunku i zapisze go w aplikacji Getin Mobile. Klienci mogą przeglądać zapisane paragony z poziomu aplikacji, a także wydrukować paragon od razu z potwierdzeniem płatności.

Na głównym ekranie Getin Mobile, który dzięki kafelkowemu interfejsowi można łatwo spersonalizować, pojawił się nowy kafelek z dwiema zakładkami. Jedna z nich służy do robienia zdjęć paragonów, druga umożliwia dostęp do archiwum. Można w nim wyszukać paragon, edytować jego opis, ręcznie przypisać go do wybranej transakcji oraz wydrukować. Opcja dostępna jest dla wszystkich użytkowników bankowości mobilnej Getin Banku.

Getin Mobile jest pierwszą aplikacją bankową na rynku, łącząca wszystkie możliwości bankowości mobilnej z opcją zapisu paragonów.

Aplikację Getin Mobile wyróżnił niedawno portal Money.pl, wskazując na elastyczność i użyteczność kafelkowej konstrukcji menu. W 2013 roku Bank zdobył również nagrodę w prestiżowym konkursie Banking Technology Awards za najlepsze wykorzystanie technologii mobilnych w usługach finansowych.

Aplikacja Getin Mobile dostępna jest na telefony z Androidem, iOS oraz Windows Phone.

Szczegółowe informacje na temat mobilnej oferty Getin Banku są dostępne na stronie www.getinmobile.pl

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja