jaka-komorka.pl

Reklama
-

N25022018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Aplikacje i systemy

SkyCash 3.0. Nowością bilety w trybie offline

SkyCash 3.0 umożliwia pokazanie biletu do kontroli w trybie offline
Z lewej SkyCash w wersji Windows Phone, z prawej SkyCash 3.0 na Androidzie

Dostępna jest już najnowsza wersja SkyCash, systemu płatności przez komórkę. Jedną z najważniejszych nowości SkyCash 3.0 jest możliwość okazywania biletów do kontroli w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

Użytkownicy smartfonów z Androidem oraz iOS mogą już korzystać ze SkyCash 3.0 – najnowszej wersji systemu płatności mobilnych. Nowa wersja aplikacji wprowadza bardzo istotne udogodnienie dla osób używających SkyCash do kupowania biletów miejskich, kolejowych, autokarowych i kinowych - bilety można teraz okazywać do kontroli także w trybie offline, bez konieczności łączenia się z Internetem.

W trybie offline można również sprawdzić czas, jaki pozostał do zakończenia postoju w strefie płatnego parkowania, wykupionego za pomocą usługi mobiParking.

Użytkownicy SkyCash 3.0 nie muszą więc obawiać się braku możliwości okazania biletu do kontroli w sytuacji, gdy telefon nie ma chwilowo dostępu do Internetu.

W przypadku telefonów pracujących pod kontrolą systemu Android, bezpośrednio po dokonaniu transakcji na pasku powiadomień pojawia się ikona zakupionego biletu. Wystarczy w nią kliknąć, żeby na ekranie pojawiły się szczegółowe informacje na jego temat, jak fotokod, nr transakcji czy okres ważności.

SkyCash 3.0 przynosi też szereg nowości, które miały na celu poprawę ergonomii użytkowania. Całkowitej zmianie uległ wygląd interfejsu aplikacji, zapewniający teraz większą przejrzystość i bardziej intuicyjne korzystanie z poszczególnych usług. Menu dostępne jest w postaci kafelków. Menu można też wyświetlić w postaci listy. Podobne rozwiązanie znają już użytkownicy SkyCash na Windows Phone, choć kafelki SkyCash 3.0 oferują bardziej przydatne opcje - jest np. kafelek kontroli biletów, którego w wersji na Windows Phone brakowało.  

Nawigację ułatwia też dynamiczne menu boczne, uruchamiane poprzez przesunięcie palcem od prawej do lewej krawędzi ekranu. Pozwala to na uzyskanie szybkiego dostępu do dodatkowych funkcji SkyCash, takich jak zasilenie konta czy przeglądanie historii transakcji.

SkyCash 3.0 dostępny jest dla użytkowników iPhone'ów oraz smartfonów z systemem Android. Użytkownicy telefonów z Windows Phone niestety muszą jeszcze poczekać na SkyCash 3.0 na swoje smartfony. Producent aplikacji pytany o termin udostępnienia aktualizacji dla Windows Phone zapewnia, że "prace trwają i aktualizacja ma pojawić się już wkrótce".

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja