jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Porady Jak to zrobić? Usługi

Co daje rejestracja numeru w Virgin Mobile?

Rejestracja karty SIM, nie tylko w Virgin Mobile jest bardzo pomocna i warto poświęcić kilka minut, by się zarejestrować. Po pierwsze, tuż po rejestracji, mamy dostęp z komputera do wszystkich swoich danych.  

Po zmianach wprowadzonych przez Virgin Mobile w maju 2013 opłaca się rejestrować kartę i tym samym zostać członkiem Klubu Virgin Mobile z powodów czysto finansowych. Otóż każde doładowanie będzie premiowane bonusem w wysokości 50 proc. wpłaconych środków. Jeśli więc doładujesz konto za 10 zł, to pojawi się na nim aż 15 zł do wykorzystania. 

Bonus ten dostępny jest jednak tylko dla członków Klubu Virgin Mobile. 

Ponadto rejestrując kartę możemy zobaczyć pełny billing, łatwiej nam doładować konto, zamawiać lub rezygnować z poszczególnych usług. Będziemy mieć też dostęp do historii naszych zamówień.

Poza tym nie wolno zapomnieć o jedynym i warto się zawczasu zarejestrować, by potem nie budzić się z tak zwaną ręką w nocniku. Jeśli zgubimy lub zniszczymy kartę SIM, to operator, gdy zna nasze dane, wyśle ją pod nasz adres.

Podobnie postąpi, gdy poprosimy go o wymianę tradycyjnej karty SIM na microSIM - a takich wymaga coraz więcej telefonów i smartfonów.

I jeszcze jedna korzyść - gdy będziemy chcieli zrezygnować z usług Virgin Mobile i przenieść się do innej sieci z zachowaniem numeru też będziemy musieli dokonać rejestracji.

Bilans jest więc jednoznaczny. Dlatego warto rejestrować każdą kartę, nie tylko w Virgin  Mobile.

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja