jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt16112018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Akcesoria

Colorovo PowerBox Slim 3000 – kieszonkowy power bank

Colorovo PowerBox Slim 3000 – kieszonkowy power bank

Współczesne urządzenia przenośne mają jedną wspólną cechę – zbyt szybko, rozładowujące się akumulatory. A gdy zabraknie prądu ratunkiem może być przenośna ładowarka, tzw. power bank. Przykładem takiego urządzenia jest Colorovo PowerBox Slim 3000.

 

Power bank Colorovo PowerBox Slim 3000, jak zapewnia producent, pozwoli dwukrotnie naładować do pełna rozładowaną baterię smartfonu lub przedłużyć czas pracy tabletu o ok. 4 godziny. Zaletą urządzenia z pewnością są niewielkie rozmiary porównywalne ze smartfonem i niewielka waga.

PowerBox Slim 3000 to pierwsza przenośna ładowarka Colorovo w rozmiarze ultra slim. Dzięki rozmiarom niewielkiego smartfona (6,3 × 12,2 × 0,8 cm) i niewielkiej wadze (78 gramów), nowy PowerBox można zabrać zarówno na trasę narciarską czy na pieszą wycieczkę. Krótko mówiąc PowerBox Slim 3000 to kieszonkowy zapas energii elektrycznej, który może przydać się także w sytuacjach, gdy nasza podróż nieplanowo się wydłuży.

Gwarantowana pojemność PowerBox Slim 3000, wynosi 3000 mAh.

Do urządzenia dołączony jest przewód z wymiennymi końcówkami (micro USB, mini USB oraz specjalna końcówka do ładowania tabletów z procesorami Rockchip), PowerBox posiada też gniazdo USB, do którego podłączyć można przewód ładowania dowolnego urządzenia – jest więc kompatybilny z większością dostępnych na rynku smartfonów i tabletów.

Urządzenie oferowane jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

Sugerowana cena detaliczna Colorovo PowerBox Slim 3000 wynosi 49 złotych.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja