jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn24092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Akcesoria

Nowy Coyote na polskie radary

Coyote Pocket to nowy produkt firmy Coyote, która specjalizuje się w ostrzeganiu kierowców o niebezpieczeństwach na drodze i radarach. W cenie urządzenia, która wynosi 299 zł, zawarta jest opłata za transmisję danych niezbędną do otrzymywania aktualnych informacji.

Coyote Pocket jest modelem o kompaktowym rozmiarze i przekazuje najważniejsze informacje o aktualnej sytuacji na drodze. Urządzenie informuje o limitach prędkości na drogach całej Polski, a także o fotoradarach stacjonarnych, na czerwonym świetle i odcinkowych. Największym atutem urządzenia jest możliwość wymiany między kierowcami informacji o bieżących kontrolach prędkości oraz innych zdarzeniach na drodze. 

Coyote Pocket jest prosty w obsłudze. Ma 3 klawisze funkcyjne, które służą do zgłaszania zdarzeń i obsługi menu. Urządzenie posiada wbudowany modem GSM z kartą SIM, antenę GPS i wewnętrzną pamięć 2 GB. Dzięki własnej pamięci Coyote Pocket informuje o fotoradarach stacjonarnych nawet, gdy jest poza zasięgiem sieci komórkowej. Użytkownik nie płaci dodatkowo za transmisję danych – usługa ta jest już zawarta w cenie.

Coyote limitowana edycja Pocket kosztuje 299 zł. Usługa zawarta w cenie Coyote Pocket jest dostępna na terenie Polski. Ilość urządzeń jest limitowana.

Do gamy produktów Coyote należą również:

  • urządzenie Coyote z dotykowym ekranem,  działające w 8 krajach Europy
  • aplikacja iCoyote na smartfony dostępna dla systemów Android, iOS i Windows Phone dla telefonów Nokia.
 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja