jaka-komorka.pl

Reklama
-

N23092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Akcesoria

Aktualizacja dla routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater

System FRITZ!OS 6.20 oferuje łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.

Użytkownicy routerów FRITZ!Box i wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater mogą zainstalować w swoich urządzeniach nową wersję FRITZ!OS 6.20. System FRITZ!OS 6.20 oferuje wiele nowych funkcji takich jak szybki dostęp do bezprzewodowej sieci dla gości, łatwiejszą współpracę ze smartfonami i tabletami oraz automatyczną aktualizację oprogramowania.

Oprogramowanie FRITZ!OS 6.20 jest dostępne dla wszystkich aktualnie oferowanych modeli routerów FRITZ!Box, przeznaczonych do pracy z łączami DSL, telewizji kablowych i LTE. Aktualizacja oprogramowania zwiększa przejrzystość, bezpieczeństwo i wygodę w korzystaniu z takich funkcji i technologii, jak sieć bezprzewodowa, telefonia DECT, sieciowe magazyny danych (NAS), inteligentny dom (Smart Home) i ochrona rodzicielska.

AVM podkreśla, że FRITZ!OS 6.20 zoptymalizowano pod kątem współpracy ze smartfonami i tabletami, których w domowych sieciach jest coraz więcej. Łatwiejsze jest też ustawienie i zarządzanie harmonogramem sieci bezprzewodowej, a wszystkie ważne informacje o konfiguracji urządzenia i prędkości działania są przejrzyste i łatwo dostępne.

Nowa wersja systemu FRITZ!OS 6.20 udostępniona została też dla użytkowników wzmacniaczy sygnału FRITZ!WLAN Repeater 300E, 310, 450E i 1750E produkcji AVM. Po aktualizacji systemu te urządzenia mogą korzystać z automatycznej aktualizacji i oferują dostęp do domowej sieci bezprzewodowej dla gości.

FRITZ!OS 6.20 przeznaczony jest też do adapterów FRITZ!Powerline 540E obsługujące zarówno sieć przewodową (2 gniazda LAN 100 Mbit/s) oraz bezprzewodową (do 500 Mbit/s). Przypomnijmy, że FRITZ!Powerline 540E to urządzenia pozwalające na rozszerzenie zasięgu sieci domowej w oparciu o istniejącą domową instalację elektryczną.

W urządzeniach FRITZ! po aktualizacji systemu do FRITZ!OS 6.20 bardzo prosto można skonfigurować dostęp do domowej sieci dla gości. Za sprawą nowej opcji w ustawieniach kontroli rodzicielskiej, można określić w jaki sposób z domowej sieci będą korzystały urządzenia gości. Konfigurowanie dostępu w urządzeniach gości jest bardzo proste za sprawą kodów QR dostępnych w panelu administracyjnym.

Wraz z nowym systemem, dzięki najnowszej wersji algorytmu szyfrowania - TLS 1.2, AVM poprawił poziom zabezpieczeń w dostępie przez protokół HTTPS. Użytkownicy funkcji FRITZ!NAS mogą teraz korzystać z przeglądarkowego odtwarzacza multimediów oraz nowych funkcji związanych z przechowywanymi na serwerze NAS plikami. FRITZ!OS 6.20 zawiera rozbudowane funkcje Smart Home, które m.in. zamieniają inteligentne gniazdko FRITZ!DECT 200 w sensor temperatury.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja