jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt16112018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Akcesoria

Smartwatch Kruger&Matz Classic

Smartwatch Classic to pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych firmy Kruger&Matz

Smartwatch Classic to pierwszy produkt z zakresu technologii ubieralnych firmy Kruger&Matz. Urządzenie współpracuje z telefonami wyposażonymi w systemem Android 4.3, iOS7 bądź nowszymi. Dzięki Bluetooth 4.0 zegarek umożliwia sterowanie najważniejszymi funkcjami smartfona.

Smartwatch Kruger&Matz Classic pracuje w oparciu o procesor MediaTek Aster MT2502 i system LinkIt Linux oraz Bluetooth 4.0 Low Energy. Urządzenie ma zamontowaną baterię o pojemności 315 mAh. Producent zapewnia, że bez ładowania z zegarka można korzystać przez dwa dni. W trybie stand by (z wyłączonym Bluetooth) zegarek działa kilka dni dłużej.

W swoim smartwatchu Kruger&Matz zastosował aktywny ekran dotykowy o przekątnej 1,6 cala i rozdzielczości 240×240 pikseli. Po wygaszeniu ekranu przez cały czas widoczny jest zegar, który pozwala sprawdzić godzinę, bez konieczności włączania urządzenia. Użytkownicy mają do wyboru cztery różne tarcze zegarka.

Zegarek Kruger&Matz Classic może pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego, ma bowiem wbudowany mikrofon i głośnik oraz opcję odbierania i nawiązywania połączeń. Numery można wybierać bezpośrednio z listy zaimportowanych kontaktów bądź poprzez wpisanie numeru. Urządzenie pozwala także na odczytywanie wiadomości SMS oraz wysyłanie krótkich szablonowych odpowiedzi.

Najnowszy gadżet Kruger&Matz pozwala też zarządzać muzyką zapisaną w smartfonie oraz sterować aparatem. Urządzenie wyposażono także w alarm, który powiadamia o utracie zasięgu lub zerwanym połączeniu Bluetooth, a także lokalizator, szczególnie przydatny osobom zapominalskim. Funkcja ta pozwala na wywołanie telefonu za pomocą zegarka i odwrotnie. 

Całość została zamknięta w grafitowej kopercie z czarnym silikonowym paskiem. Smartwatch Kruger&Matz Classic spełnia normę IP67, co oznacza, że jest odporny na wnikanie kurzu oraz wody.

Sugerowana cena detaliczna: 349 zł.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja