jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci BlackBerry

BlackBerry 10 zaspokoi potrzeby

Premiera BlackBerry 10 odbędzie się w kilku krajach jednocześnie 30 stycznia 2013 r. - poinformowała firma Research In Motion . Premiera nowej platformy BlackBerry 10 będzie połączona z prezentacją dwóch pierwszych smartfonów BlackBerry 10. Szczegółowe informacje dotyczące smartfonów i ich dostępności zostaną podane w trakcie wydarzenia, ale my już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy.

Platforma BlackBerry 10 będzie oferowała wiele aplikacji ze wszystkich kategorii, takich jak gry, aplikacje użytkowe, aplikacje społecznościowe, hobby i czas wolny, multimedia i publikowanie, a także aplikacje biznesowe i dedykowane przedsiębiorstwom.

Jak już informowaliśmy Platforma BlackBerry 10 uzyskała niedawno certyfikat FIPS 140-2, dzięki czemu amerykańskie instytucje rządowe będą mogły wdrażać smartfony BlackBerry 10 oraz rozwiązanie BlackBerry Enterprise Service 10 bezpośrednio po ich wprowadzeniu na rynek. To pierwszy taki przypadek, gdy produkty BlackBerry uzyskały certyfikat FIPS przed premierą. Firma RIM poinformowała także niedawno o tym, że smartfony BlackBerry 10 trafiły do laboratoriów ponad 50 operatorów, a w nadchodzących tygodniach liczba ta ma się znacznie powiększyć. 

Spośród znanych już najważniejszych funkcji urządzeń BlackBerry 10 można wymienić:
 
BlackBerry Flow to nowy interfejs użytkownika, który umożliwia płynną nawigację po otwartych aplikacjach oraz centrum BlackBerry Hub. BlackBerry Hub gromadzi wszystkie wiadomości, powiadomienia, kanały informacyjne i pozycje kalendarza. Niezależnie od wykonywanych aktualnie czynności użytkownik może zawsze odsłonić Hub jednym gestem.

Klawiatura BlackBerry uczy się sposobu pisania użytkownika i dostosowuje się do niego. Dzięki temu można pisać szybciej i precyzyjniej.

BlackBerry Balance zaspokaja potrzeby osobiste i służbowe użytkowników smartfonu. BlackBerry Balance oddziela osobiste aplikacje i informacje od danych służbowych, a do przełączenia trybu osobistego i służbowego wystarczy jeden gest. Profil służbowy jest w pełni zaszyfrowany i bezpieczny. Dzięki temu firmy i instytucje mogą chronić swoje dane i aplikacje, a użytkownicy mogą korzystać z pełni zalet smartfonu do użytku osobistego.

 

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja