jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci BlackBerry

BlackBerry R10 czyli Q5

BlackBerry Q5

Smartfon BlackBerry Q5 z systemem operacyjnym BB 10 pojawi się w sprzedaży lipcu na wybranych rynkach w Europie, Afryce, Bliskim Wschodzie, Azji i Ameryce Południowej To telefon ze średniej półki wcześniej anonsowany w mediach jako model R10.

Informacje o debiucie Q5 BlackBerry podał we wtorek podczas BlackBerry Live 2013. Q5 tak jak właśnie wchodzący do sprzedaży model Q10 ma pełną sprzętową klawiaturę QWERTY. Telefon ma dotykowy wyświetlacz o przekątnej 3,1 cala.

Telefon w założeniu przeznaczony jest dla młodych osób z krajów określanych mianem rynków wschodzących (zalicza się do nich także Polska). Z tego powodu telefon będzie dostępny w czterech kolorach obudowy: czarnym (tradycyjny kolor smartfonów BlackBerry), białym, czerwonym i różowym. BlackBerry nie ujawnił ceny nowego smartfonu.

Podczas BlackBerry Live 2013 kanadyjska firma oficjalnie oświadczyła, że chciałaby aby komunikator BlackBerry Messanger był w lecie dostępny – w formie darmowej aplikacji – na urządzenia z systemem Android 4.0 lub wyższym i iOS 6 lub wyższym. To czy aplikacja pojawi się w App Store i Google Play zależy od decyzji Apple i Google.

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja