jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci BlackBerry

BlackBerry 9720 smartfon z klawiaturą sprzętową

BalackBerry 9720

BlackBerry 9720 to nowy model kanadyjskiego producenta ze sprzętową klawiaturą oraz dostępem do najważniejszych aplikacji społecznościowych. Według pierwszych zapowiedzi urządzenie powinno się wyróżniać długim czasem pracy baterii.

Smartfon BlackBerry 9720 ma doskonale znaną z innych produktów BlackBery klawiaturę sprzętową. Ma też niewielki, 2,8 calowy ekran dotykowy oraz trackpad do łatwiejszej nawigacji. Oferuje ponadto długą żywotność baterii. Smartfon BlackBerry 9720 wyposażony jest w system operacyjny BlackBerry 7 OS wersji 7.1, który oferuje interfejs pozwalający na odblokowanie ekranu gestem, czy przejście do trybu kamery przy zablokowanym ekranie.

Smartfon ma też dedykowany klawisz BBM, który umożliwia szybki i wygodny dostęp do tej mobilnej sieci społecznościowej. Smartfon wyposażony jest również w BBM Voice, który umożliwia darmowe rozmowy przez Wi-Fi. Najnowsza wersja BBM, która oferuje BBM Channels, będzie wkrótce dostępna do pobrania ze sklepu BlackBerry World

Odświeżony system BlackBerry 7 OS pozwala wpisać wiadomość i natychmiast opublikować ją jednocześnie na BBM, Twitterze oraz Facebooku. Również zdjęcie można opublikować jednocześnie w kilku sieciach społecznościowych bezpośrednio z aplikacji kamery.

BlackBerry 9720 ma wbudowane radio FM, dostęp do aplikacji i gier w sklepie BlackBerry World,. Smartfon wykorzystując Enterprise Server lub Enterprise Server Express oferuje wydajność biznesową i stanowi bardzo ekonomiczne rozwiązanie dla każdej firmy.

Począwszy od najbliższych tygodni, nowy smartfon BlackBerry 9720 dostępny będzie na wybranych rynkach w sklepach detalicznych i u operatorów w Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Szeroki wybór akcesoriów od ochraniaczy, po ładowarki i peryferyjne urządzenia audio również będzie dostępny u wybranych sprzedawców.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja