jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci BlackBerry

Nowy BlackBerry 7 OS

W telefonach BlackBerry pojawił się nowy system operacyjny oznaczony cyfrą 7. Jak zawsze w takich przypadkach producent obiecuje, że jest szybszy, ładniejszy, nowocześniejszy i bardziej przyjazny dla użytkownika. Zobaczmy zatem, jakich nowości możemy się spodziewać.

BlackBerry 7 jest wyposażony w nową przeglądarkę BlackBerry, która łączy w sobie ulepszoną wydajność zaawansowanego silnika przeglądarki WebKit z ulepszeniami sprzętu w nowych smartfonach BlackBerry Curve. Ma to wpłynąć na płynniejsze przeglądanie Internetu. Dodatkowe ulepszenia tej przeglądarki to między innymi płynność nawigacji i zoptymalizowana wydajność HTML5, dająca niezapomniane doświadczenia z grania i oglądania filmów.

Aplikacje

Odświeżenie systemu operacyjnego oznacza również szereg fabrycznie wgranych aplikacji i zintegrowanych funkcji zwiększających produktywność.

Wersja Premium aplikacji Documents To Go jest udostępniona za darmo, oferując użytkownikom zaawansowane funkcje edycji dokumentów, jak również przeglądanie plików PDF.

Usługa BlackBerry Protect jest również zainstalowana fabrycznie, oferując klientom poczucie spokoju, że dane osobowe są archiwizowane i zabezpieczone w chmurze. Z BlackBerry Protect, użytkownicy mogą zlokalizować swoje zagubione smartfony BlackBerry za pomocą GPS lub zdalnie włączyć dzwonek, który pomoże w odnalezieniu smartfona jeśli znajduje się on w pobliżu.

BlackBerry Balance jest zintegrowane z BlackBerry 7, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystywać potencjał BlackBerry zarówno do pracy jak i do celów prywatnych, bez narażania działu IT na stosowanie zaawansowanych zabezpieczeń i kontroli. Popularna, uniwersalna funkcja wyszukiwania została również wzbogacona o obsługę wyszukiwania aktywowanego głosem, dzięki czemu użytkownicy mogą po prostu głosowo rozpocząć poszukiwanie informacji w urządzeniu lub w sieci.

Smartfony BlackBerry Curve nowej generacji zapewniają najwyższej jakości mobilną komunikację oraz wygodę w korzystaniu z mediów społecznościowych dostarczając komplet funkcjonalności telefonu, poczty email, wiadomości oraz aplikacji społecznościowych, zapewniając użytkownikom łączność i efektywność przez cały dzień.

Społeczności

Najnowsza wersja BBM (BlackBerry Messenger) jest fabrycznie wgrana, a teraz jej funkcjonalność jest rozszerzona poprzez wykorzystanie funkcji BBM w innych aplikacjach, takich jak Foursquare, pozwalając użytkownikom na łatwą interakcję ze sobą z poziomu zsynchronizowanej aplikacji.

Zaktualizowana aplikacja Social Feeds (2.0) została rozszerzona o możliwość pobierania aktualizacji z mediów, podcastów i ulubionych stron w jednym widoku.

Nowa aplikacja Facebook dla smartfonów BlackBerry (2.0) wprowadza nowe funkcje, takie jak chat czy integracja z BBM, ułatwiając użytkownikom łączenie się ze znajomymi z Facebooka w czasie rzeczywistym z wykorzystaniem powiadomień push.

Twitter dla smartfonów BlackBerry także dostarcza szeroką gamę funkcjonalności, w tym korzystanie z powiadomień Push w czasie rzeczywistym i integrację z Social Feeds.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja