jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Emporia

emporiaELEGANCEplus. Gadżet dla seniorów

emporiaELEGANCEplus

W ostatnich latach nawet najprostsze z założenia telefony przeznaczone dla seniorów mają coraz więcej funkcji.  Przykładem jest telefon emporiaELEGANCEplus.

 Do tej pory producent Emporia przekonywał, że ludziom w pewnym wieku nic więcej nie potrzeba do szczęścia niż urządzenie z którego można tylko dzwonić i, ewentualnie, wezwać w prosty sposób pomoc. Teraz dołożono moduł Bluetooth i radio FM i od razu ogłoszono światu, że jest to telefon dla seniorów interesujących się nowinkami technicznymi. Można i tak.

Mimo wszystko jednak emporiaELEGANCEplus to nadal produkt głównie dla osób potrzebujących klasycznego telefonu komórkowego: do prowadzenia rozmów oraz wysyłania i odbierania wiadomości SMS. Dla poprawy poczucia bezpieczeństwa użytkownika telefon wyposażono w dyskretny przycisk alarmowy, który zapewnia szybkie i bezpośrednie połączenie w sytuacji wymagającej  natychmiastowej pomocy. Wbudowany moduł Bluetooth i radio FM czynią ten telefon jeszcze bardziej atrakcyjnym dla wymagających konsumentów.

I na tym się kończą funkcjonalności nowego modelu.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja