jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Emporia

emporiaSOLIDplus tylko dla aktywnych

emporiaSOLIDplus

Produkując telefony dla ludzi w podeszłym wieku Emporia nie zapomniała o emerytach spędzających czas aktywnie. emporiaSOLIDplus pozwoli zachować bezpieczeństwo również tym osobom, które lubią przebywać poza domem.

Telefon też skręcony jest dwunastoma śrubami. Dodatkowe zabezpieczenia powodują, ze urządzenie odporne jest na wodę i kurz. Solidplus powinien bez szwanku przeżyć zanurzenie w wannie lub w mokrej trawie. Jego poziom odporności określa się na poziomie IP 67, co oznacza, że jest odporny na zanurzenie do jednego metra.

Przy produkcji tego odpornego na ciężkie przeżycia telefonu producent nie zapomniał o systemie alarmowych, którego potrzebować mogą osoby starsze. Można więc zaprogramować nawet do pięciu numerów telefonów, pod które emporia dzwonić będzie kolejno aż do uzyskania połączenia.

emporiaSOLIDplus ma też wbudowany moduł A-GPS. Wiadomo więc, gdzie znajduje się osoba potrzebująca pomocy. Po uruchomieniu funkcji połączeń alarmowych do wcześniej skonfigurowanych odbiorców automatycznie wysyłana jest wiadomość SMS z adresem. W kompatybilnych telefonach adres może zostać wyświetlony na mapie.

Dodatkowym atutem telefonu jest też to, że ma on duże klawisze, których obsługa możliwa jest nawet w rękawiczkach. Intuicyjne menu ułatwia obsługę, a z funkcji można korzystać za pomocą wygodnych bocznych klawiszy.

Używany w pracy czy dla przyjemności telefon emporiaSOLIDplus nadaje się dla tych wszystkich osób, które prowadzą aktywne życie — od seniorów lubiących piesze wycieczki, wspinaczkę, jazdę rowerową i żeglarstwo po osoby pracujące pod gołym niebem, które potrzebują głośniejszych dzwonków lub telefonu, który można obsługiwać w rękawiczkach.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja