jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt25052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci HTC

Superdźwiękowy HTC Sensation XE

HTC Sensation XE
HTC Sensation XE

Jeszcze w tym roku w sprzedaży pojawić się powinien nowy smartfon HTC nazwany Sensation XE. Producent zapewnia, że będzie się on wyróżniać przede wszystkim jakością dźwięku i dlatego oferowany będzie wraz ze słuchawkami Beats by Dr. Dre.

HTC Sensation XE to pierwszy smartfon z nowej linii urządzeń wykorzystujących technologię Beats Audio. Urządzenia ma dwurdzeniowy procesor o częstotliwości 1,5 Ghz, co zapewnia znacznie lepszą wydajność. Producent wierzy też w to, że procesor pozwoli na dłuższy czas pracy baterii.

Na czym polega technologia Beats Audio? Otóż technologia ta zapewnie połączenie i rozwiązań sprzętowych umożliwiających słuchanie muzyki w sposób zamierzony przez wykonawców. Urządzenie, po podłączeniu do telefonu dousznych słuchawek Beats by Dr. Dre, automatycznie przełącza się na wybrany profil Beats by Dr. Dre dostosowany do wykorzystanych produktów.

Słuchawki Beats by Dr. Dre zostały wyposażone w pilota zdalnego sterowania umożliwiającego odtwarzanie, wstrzymywanie lub przewijanie utworów, a także odbieranie rozmów bez konieczności wyjmowania telefonu z kieszeni.

Z firmowych zapowiedzi przyszłość wygląda różowo: Za każdym razem, gdy użytkownicy skorzystają z jednego z serwisów muzycznych dostępnych w sklepie Android Market, zauważą pełniejsze brzmienie niskich tonów, wyraźniejsze partie wokalne i szerokie spektrum dźwięków o niespotykanym poziomie czystości. Usłyszą muzykę w jakości stworzonej przez wykonawcę.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja