jaka-komorka.pl

Reklama
-

N16122018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Inni producenci

Comapas Senior Phone E04 z Dual SIM

Comapas Senior Phone E04

Utarło się, że telefon z czytelnym wyświetlaczem oraz dużymi przyciskami jest przeznaczony dla seniorów. Telefony dla ludzi starszych oferowane były przez Emporię i firmę myPhone. Obie jednak wycofały się z obietnic, że ich produkty przeznaczone sa wyłącznie dla seniorów. Teraz taką kategorię wprowadziła firma Platinet oferując Comapas Senior Phone E04.

Zdaniem sprzedawcy telefon Comapas Senior Phone E04 przewidziany jest dla seniorów głównie za sprawą pojemnej baterii, wyświetlacza, dużych przycisków oraz mocnego głośnika. Wyświetlacz jednak trudno nazwać dużym, bo ma on zaledwie 1,8 cala przekątnej i rozdzielczość QVGA. Jedyną jego zaletą jest duża czcionka widoczna na ekranie. 

Krzysztof Potok, prezes PLATINET S.A.:

Łatwość obsługi, niezawodność i cena to kluczowe kryteria, jakimi kierują się przy wyborze telefonu komórkowego klienci w starszym wieku.
Wykorzystywanie dużych, ergonomicznych klawiszy ma zapewnić bardziej komfortowe wykorzystywanie klawiatury. Natomiast duża skala ustawiania głośności została dobrana tak, by dzwonek był słyszany przez osoby ze słabszych słuchem. 

Telefon Comapas Senior Phone E04 ma też przycisk alarmowy SOS umiejscowiony na przednim panelu. Jego wciśnięcie i przytrzymanie przez kilka sekund powoduje wysłanie wiadomości tekstowej pod zdefiniowane wcześniej numery. Użytkownik sam decyduje o treści sms-a i może zaprogramować aż 4 numery alarmowe.

Compas Dual SIM Senior Phone E04 oferowany przez firmę Platinet został wyposażony w: kalendarz, alarm, dyktafon, kalkulator, radio FM i latarkę. Telefon ma również wbudowany aparat fotograficzny oraz miejsce na kartę microSD oraz odtwarzacz MP3/MP4. 

Urządzenie ma możliwość pracy w trybie Dual SIM stand-by, czyli obsługi dwóch kart SIM i jednoczesnego korzystania z dwóch numerów w różnych sieciach komórkowych. Producent wyposażył telefon w baterię o zwiększonej pojemności NOKIA 4U 1200mAh. Pozwala ona, w zależności od zasięgu sieci GSM, na przeprowadzenie do 7 godzin rozmów i 10-cio dniowy czas czuwania. 

Telefon oferowany jest w cenie 99 zł.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja