jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt25062019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG G2 mini - mały telefon z małą ceną

LG G2 mini

LG G2 mini to mniejsza wersja znanego już modelu LG G2. "Maluch" ma większość funkcji dostępnych w większym smartfonie. Jednak producent zaproponował za niego również mniejszą cenę - 999 zł. 

Od 2008 roku LG zabezpiecza telefony funkcją KnockON, która pozwala na odblokowanie telefonu dopiero po kliknięciu w odpowiednie miejsce wyświetlacza. W LG G2 mini funkcja ta została ulepszona - zmieniła też swoją nazwę na Knock Code. Jest ona po raz pierwszy zastosowana właśnie w smartfonie wersji mini. 

Knock Code jest unikatowym rozwiązaniem od LG zapewniającym użytkownikom korzyści wynikające z możliwości jednoczesnego włączenia i odblokowania smartfonu w nieco inny sposób niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań, opartych na haśle lub wzorze blokady. Użytkownik może stworzyć swój indywidualny wzór składający się z od 2 do 8 stuknięć korzystając z czterech wirtualnych ćwiartek ukrytych w dowolnym miejscu na ekranie.

Producent zapewnia, że  Knock Code ma 80 000 kombinacji. Wyświetlacz nie pozwala na pozostawianie smug pozostawianych przez palce. LG przekonuje, że smartfony z Knock Code zapewniają znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż inne urządzenia, nawet te wyposażone w systemy rozpoznające odcisk palca. Przy wyłączonym wyświetlaczu ryzyko wykradzenia hasła jest bardzo niewielkie. Dodatkowym atutem autorskiej funkcji LG jest prędkość działania, przewyższająca systemy biometryczne, które są znacznie wrażliwsze na zmiany warunków otoczenia.

W smartfonie zastosowano baterię o pojemności 2440 mAh. LG G2 mini ma 4,7-calowy wyświetlacz IPS w małej niestety rozdzielczości 960 x 540. Telefon napędzany jest przez czterordzeniowy procesor. Aparat główny ma matrycę o rozdzielczości ośmiu milionów pikseli. Wielopunktowy autofocus z 9 oddzielnymi punktami ustawiania ostrości pozwala na wykonanie ostrych zdjęć nawet, gdy w kadrze znajduje się kilka ruchomych obiektów. 

Ponadto smartfon G2 mini został wyposażony w najnowszy system operacyjny Android 4.4 KitKat. W Polsce telefon dostępny będzie w czterech kolorach (biały, czarny, czerwony i złoty). Pojawi się w ofercie wszystkich operatorów oraz w największych sklepach z elektroniką. Sugerowana cena 999 zł prawdopodobnie szybko zostanie obniżona  choćby w niektórych sklepach internetowych.

Zobacz film prezentujący LG G2 mini

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja