jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn24092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG G3 z nowym interfejsem

LG G3

Nowy sztandarowy smartfon LG o symbolu G3 trafił do sprzedaży 28 maja. Sukcesywnie pojawił się on w ofercie u 170 operatorów na całym świecie. Telefon ma wyświetlacz o przekątnej 5,5 cala, aparat fotograficzny z matrycą 13 mln pikseli oraz nowy interfejs użytkownika. 

Wyświetlacz w LG G3 ma 5,5 cala przekątnej i rozdzielczość 538 pikseli na cal. Ekran wypełnia 76,4 proc. powierzchni frontu telefonu i jest otoczony cienką ramką.

LG wyposażyła smartfon G3 w wyjmowaną baterię o pojemności 3000 mAh, wykonaną z zastosowaniem technologii gwarantujących maksymalną wydajność. Zamiast metalowej katody, inżynierowie LG zastosowali elektrodę grafitową, co przekłada się na znacznie większą trwałość baterii. 

Główny aparat smartfonu G3 ma matrycę 13 MPx  oraz optyczną stabilizacją OIS+. Zastosowano w nim autofokus z laserowym pomiarem odległości - pierwsze tego typu rozwiązanie wśród smartfonów. Mierzy on odległość od fotografowanego obiektu wysyłając wiązkę promieni lasera. Wystarczy dotknąć obiekt, na który ma być ustawiona ostrość, a smartfon G3 uruchomi autofokus i jednocześnie wyzwoli migawkę. 

Przedni aparat o rozdzielczości 2,1 MPx jest wyposażony w kilka udoskonaleń, takich jak powiększona matryca oraz obiektyw o zwiększonej jasności, które przekładają się na wyższą jakość autoportretów. Ciekawym rozwiązaniem wzbogacającym standardowy tryb autoportretu z samowyzwalaczem jest funkcja rozpoznawania gestów - gdy jesteśmy gotowi do wykonania zdjęcia, wystarczy zacisnąć pięść, a smartfon G3 rozpozna ten gest i włączy automatyczne, trzysekundowe odliczanie. 

LG G3 w trybie filmowania został wyposażony w mikrofony pozwalające na pomiar natężenia dźwięków otoczenia oraz dobranie optymalnego poziomu nagrania. W celu odtwarzania czystego dźwięku o bogatszym brzmieniu, zastosowano wbudowany głośnik o mocy 1 W ze wzmacniaczem Boost AMP.

Łukowata tylna ścianka oraz prosty profil boczny sprawiają, że smartfon G3 daje się obsługiwać jedną ręką. Metalowa obudowa o matowym wykończeniu jest dostępna w kolorach czarnym, białym, złotym, fioletowym oraz czerwonym. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja