jaka-komorka.pl

Reklama
-

N23092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

Magna, Spirit, Leon, Joy - średnia półka od LG

LG Magna, Spirit, Leon i Joy

Cztery nowe modele smartfonów pokazała firma LG na tegorocznych targach Mobile World Congress. LG Magna, Spirit, Leon oraz Joy to modele ze średniej półki, ale z ciekawymi funkcjami. 

Wszystkie nowe modele smartfonów LG są produkowane w dwóch wersjach - obsługującej technologię LTE oraz 3G. Poszczególne telefony w zależności od wybranej opcji różnią się wykończeniem tylnej obudowy: metalicznym w modelach LTE oraz z fakturą w modelach 3G. 

Poza tym w LG Magna i LG Spirit wyświetlacze są lekko zakrzywione (promień krzywizny wynosi 3000 mm). Pozostałe dwa modele są jeszcze bardziej kompaktowe. LG Leon wyposażony został w wygodny, 4,5-calowy wyświetlacz, natomiast LG Joy (najmniejszy z serii) dzięki przekątnej 4 cali bez problemu mieści się w każdej kieszeni.  

Juno Cho, prezes Mobile Communications w LG Electronics

Wprowadzając nowe modele, chcemy udowodnić, że można kupić dobry jakościowo telefon w atrakcyjnej cenie. Dla konsumentów na całym świecie czynnikiem decydującym o wyborze smartfonu nie jest wyłącznie szybkość czy wielkość ekranu, ale również cena.
Nową linię smartfonów LG wzbogacono o funkcje, które do tej pory występowały głównie w wyższych modelach. Gesture Shot ułatwia wykonywanie autoportretów - wystarczy wykonać prosty ruch ręką, który włączy trzysekundowy samowyzwalacz. Funkcja ta przydaje się także przy okazji korzystania z popularnych wysięgników (tzw. selfie stick), tym bardziej, że odległość z jakiej aparat rozpoznaje gesty zwiększono do 1,5 metra. Dzięki Glance View, rozwiązania wprowadzonego po raz pierwszy w smartfonie LG G Felx 2, użytkownik może szybko sprawdzać powiadomienia przez przesunięcie palcem po ekranie z góry na dół. Funkcja działa przy wygaszonym wyświetlaczu, więc wyświetlenie zegara, ostatnich wiadomości czy nieodebrane połączenia nie wymaga już odblokowania ekranu.

W Polsce model Spirit (w wersjach 3G oraz 4G LTE) pojawi się już od marca 2015, model LG Leon (w wersjach 3G oraz 4G LTE) od kwietnia, a LG Magna (w wersji 3G) od maja 2015. Termin pojawienia się modelu Joy na polskim rynku nie jest jeszcze potwierdzony.

Ceny na polskim rynku zostaną podane w momencie wejścia telefonów na rynek.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja