jaka-komorka.pl

Reklama
-

N23092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG K – kamienna seria połyskuje dla młodych

LG seria K
LG seria K

Nową serię telefonów oznaczoną literą K, zaprezentowała koreańska firma LG. Linia, że względu na wzornictwo i funkcje kierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych. Pierwsze urządzenia serii K zaprezentowane zostały w czasie targów CES 2016 w Las Vegas.

W czasie amerykańskich targów zaprezentowano dwa modele LG K10 i K7. Oba zaprojektowane zostały zgodnie z koncepcją wzorniczą utrzymaną w stylu połyskującego kamienia  (glossy pebble). Jej cecha charakterystyczna to zakrzywiony kształt i wykończenie. Dopełnieniem nowego designu jest szklany panel 2.5D Arc Glass, który w połączeniu z pozbawionymi przycisków krawędziami smartfonów z serii K, pozwolił uzyskać gładki, opływowy kształt. 

Tylna obudowa posiada fakturę, dzięki której telefon stabilnie leży w dłoni, nawet podczas dynamicznych ruchów. Młodzi ludzie prowadzący aktywny tryb życia coraz częściej korzystają z multimediów w swoim smartfonie, dlatego najnowsze modele LG zostały wyposażone w duże wyświetlacze pozwalające na wygodne oglądanie zdjęć i filmów. Oba telefony mają przedni i tylny aparat z matrycami o dużej rozdzielczości.

Ponadto, opracowane przez LG, popularne funkcje Gesture Shot i Gesture Interval Shot pozwalają na łatwe i bezproblemowe wykonywanie zdjęć selfie. By zrobić pojedyncze zdjęcie, wystarczy otworzyć dłoń przed obiektywem, a następnie zacisnąć ją w pięść. Dwukrotne zamknięcie dłoni, automatycznie włącza funkcję Gesture Interval Shot, która wykonuje serię czterech zdjęć. Ekrany obu smartfonów mogą również zamienić się w lampę do zdjęć selfie, dzięki czemu nawet w ciemności można utrwalić cenne chwile. 

Oba modele będą produkowane w wersji LTE lub 3G i w zależności od wersji w danych technicznych będą występować drobne różnice.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja