jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn24092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG V10 – smartfon na dwa ekrany

LG V10

Smartfon LG V10 to pierwsze urządzenie firmy LG, które zaprojektowane zostało głównie z myślą o osobach korzystających z serwisów spolecznościowych. Telefon m.in. ma dwa wyświetlacze, dwa przednie aparaty fotograficzne i rozwinięte funkcje filmowe. Jego cena detaliczna to prawie 2900 zł.

LG V10 oprócz ekranu głównego IPS Quantum Display o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości QHD ma też w drugi, niezależny wyświetlacz. Umieszczony w górnej części smartfona może być zawsze włączony, stale prezentując informuje z najważniejszych aplikacji, jednocześnie nie skracając czasu pracy akumulatora.

Wyświetlacz można skonfigurować tak, by przy wyłączonym ekranie głównym pokazywał dane o pogodzie, godzinę, datę oraz ikonę stanu baterii. Gdy ekran główny jest włączony, drugi wyświetlacz może zapewniać szybki dostęp do panela skrótów lub do wybranych aplikacji.

Dodatkowy ekran działa także podczas grania lub oglądania filmów – wówczas może wyświetlać powiadomienia o przychodzących połączeniach lub wiadomościach SMS. Wyświetlane informacje nie przysłaniają obrazu, więc nie musimy przerywać rozrywki – możemy zignorować powiadomienie lub włączyć pauzę i odebrać połączenie lub odpowiedzieć na wiadomość.

Szerszy punkt widzenia 

Jak wspomnieliśmy LG V10 ma dwa przednie aparaty fotograficznym, z matrycami o rozdzielczości 5 MP, przystosowane do robienia autoportretów.  Jeden z z nich ma standardowy obiektyw o kącie widzenia 80 stopni, do standardowych zdjęć selfie.  Drugi, z obiektywem o kącie widzenia 120 stopni, pozwala na wykonywanie zdjęć szerokokątnych, np. z większym obszarem tła lub grupą znajomych. 

Szeroki kąt widzenia pozwala zrobić autoportret z bogatym tłem - nie trzeba wyciągać ręki.. Przy wykonywaniu zdjęć szerokokątnych, smartfon V10 wykorzystuje zaawansowany algorytm pozwalający na łączenie zdjęć zarejestrowanych przez dwa oddzielne obiektywy, oddalone od siebie na tyle, że zapewniają dwa różne punkty widzenia. Wszystko to sprawia, że wykonywanie grupowych zdjęć selfie nie wymaga wysięgnika selfie-stick. Firma LG ułatwiła także wybór najlepszego ujęcia, dodając tryb Multi-view, który pozwala wyświetlać jednocześnie podgląd obrazu ze wszystkich aparatów (dwóch przednich i jednego tylnego).

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja