jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn24092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG X wkrótce w sprzedaży. Znamy ceny!

LG X screen
LG X cam

LG rozpoczął sprzedaż smartfonów serii X. Niestety, na polski rynek urządzenia trafią dopiero na przełomie kwietnia i maja. LG X screen dostępny będzie za 999 zł, a LG X cam wyceniony został na dwieście złotych więcej. 

LG X screen oraz LG X cam najpierw zostaną wprowadzone do sprzedaży w Korei Południowej. Dopiero później trafią na inne rynki świata. Na początku maja oba modele będą już oferowane w polskich sklepach oraz ofertach operatorów komórkowych.

Urządzenia z serii X zaprojektowano z myślą o osobach, które poszukują smartfona z unikalnymi funkcjami, takimi jak dodatkowy tylny obiektyw czy drugi wyświetlacz. Podobnie jak LG G5, model LG X cam wyposażono w dwie tylne kamery: z obiektywem standardowym oraz z obiektywem szerokokątnym o kącie widzenia 120 stopni. Główny aparat ma rozdzielczość 13 MP, natomiast aparat z obiektywem szerokokątnym posiada matrycę 5MP i pole widzenia takie samo, jak ludzkie oko.

Dzięki zastosowaniu dwóch obiektywów i specjalnej funkcji Pop-out Picture, użytkownicy LG X cam mogą łączyć zdjęcia wykonane obiema kamerami tak, aby zdjęcie o szerszej perspektywie stanowiło ramkę głównego motywu. Ponadto, funkcja Animated Photo, dostępna tylko w modelu X cam, pozwala na tworzenie animowanych zdjęć jak np. na profilu LG Mobile http://on.fb.me/1pPxEd5

Smartfon X cam oferuje także inne funkcje, takie jak umieszczanie napisów na wykonanych zdjęciach czy Panorama View, która automatycznie przewija zdjęcia panoramiczne, wykorzystując całą wysokość ekranu.

Model LG X screen wyposażono w drugi wyświetlacz - rozwiązanie znane ze smartfona premium LG V10. X screen jest więc pierwszym modelem z klasy średniej, który dzięki stale włączonemu ekranowi, zapewnia dostęp do podstawowych informacji, takich jak godzina, data, czy powiadomienia, bez konieczności odblokowywania ekranu. Smartfon  wyróżnia się także atrakcyjnym wzornictwem, którego dopełnieniem jest przezroczysta powłoka tylnej ścianki, wykonana z tworzywa zbrojonego włóknem szklanym. Zaokrąglone boczne krawędzie nadają urządzeniu prosty, ale jednocześnie elegancki wygląd. 

LG X screen dostępny będzie w ostatnim tygodniu kwietnia w ofercie sieci PLAY oraz na rynku otwartym w sugerowanej cenie 999 zł. Tydzień później do sklepów oraz propozycji sieci Orange i Plus wejdzie także model LG X cam. Smartfon będzie dostępny w sugerowanej cenie 1199 zł.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja