jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt21052019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci LG

LG V20 – smartfon multimedialny

LG V20

Swój model smartfonu o symbolu V20 koncern LG zaprojektował tak, by zadowoleni z niego byli przede wszystkim zwolennicy multimediów. Jest to również pierwszy telefon z fabrycznie zainstalowanym systemem Android wersji 7.0 Nougat.

Na początek model V20 dostępny będzie  tylko w Korei. Firma nie podaje terminów, w których smartfon miałby trafić na inne rynki, ogranicząjąć się jedynie do stwierdzenia, że nastąpi to w „kolejnych tygodniach”. Nieznana jest również cena, w jakiej urządzenie będzie sprzedawane. Sądząc jednak po funkcjach należy się przygotować na to, że model nie będzie tani.

Firma LG do pokrycia nowego smartfona zastosowała aluminium oraz nowe tworzywo powstałe na bazie krzemu. Tylna ścianka LG V20 została wykonana ze stopu AL6013, który ze względu na trwałość oraz lekkość jest wykorzystywany podczas budowy samolotów, jachtów oraz rowerów górskich. Dodatkowo, górna oraz dolna krawędź smartfona zostały zabezpieczone poliwęglanem z dodatkiem krzemu (Si-PC) – materiałem stosowanym do produkcji kasków. Jest on w stanie pochłonąć o 20% więcej energii uderzenia niż konwencjonalne tworzywa, co chroni V20 przed uszkodzeniami podczas upadków.

Smartfon LG V20 pomyślnie przeszedł badania zgodności z normą MIL-STD 810G dotyczącą odporności na wstrząsy spowodowane upadkiem podczas transportu. Testy, przeprowadzone przez niezależne laboratorium spełniającym normy armii USA, wykazały, że nowy model LG może zachować właściwości użytkowe po wielokrotnym upadku z wysokości 1,2 m i uderzeniu w podłoże w różnych pozycjach, w tym przodem, tyłem, bokami i narożnikami.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja