jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Microsoft

Lumia 650 dla przedsiębiorczych

Lumia 650

Lumia 650 trafiła do sprzedaży w marcu. Rekomendowana cena smartfonu wynosi 999 zł. Producent obiecuje, że wkrótce pojawi się wersja modelu na dwie karty SIM.

Lumia 650 ma 5-calowy ekran OLED. Wyświetlacz zabezpiecza powłoka Gorilla Glass, zwiększająca wytrzymałość i odporność na zarysowania. Smartfon ma także wyjmowaną baterię o pojemności 2000 mAh i pozwala na zwiększenie dostępnej pamięci za pomocą karty microSD. Ponadto Lumia 650 jest cienka i lekka – mierzy 6,9 mm grubości i waży zaledwie 122 g, a ozdabia ją anodyzowana aluminiowa ramka.

Alicja Rdzanek, senior product marketing manager, Microsoft Polska

Każdy z nas odblokowuje ekran swojego smartfonu średnio 100 razy dziennie co nie pozostaje bez znaczenia dla poziomu zużycia baterii. Dzięki funkcji Glance Screen, możemy sprawdzić datę, godzinę oraz szereg informacji na temat zaplanowanych aktywności na smartfonie bez potrzeby odblokowania urządzenia.
Lumia 650 wykorzystuje algorytm przetwarzania obrazu firmy Microsoft. Główny aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 8 mln pikseli. Z kolei z przodu znajduje się aparat o rozdzielczości 5. Wraz z nowym smartfonem użytkownik otrzymuje pakiet aplikacji Microsoft Office, który pozwala na tworzenie i edytowanie dokumentów oraz automatyczne zapisywanie ich w chmurze, dzięki rozwiązaniu OneDrive.

Smartfon Lumia 650 wspiera aplikacje biznesowe Microsoft, a także nowe aplikacje firm zewnętrznych, np. Uber. Pozwala także szybko i łatwo konfigurować popularne narzędzia, w tym Office 365 czy One Drive. Co więcej, dzięki rozwiązaniom MDM, takim jak: Microsoft InTune, AirWatch, Citrix i MobileIron działy IT mogą sprawnie zarządzać flotą urządzeń.

Lumia 650 zapewnia bezpieczeństwo firmowych i osobistych danych, dzięki rozwiązaniom, takim jak np. szyfrowanie i kompletne czyszczenie urządzenia. W związku z tym, nowy smartfon może być bez przeszkód wykorzystywany zarówno do pracy, jak i zabawy.

 

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja