jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Motorola

2 GHz od Intela w smartfonie Motoroli

Motorola RAZR M, czyli amerykański odpowiednik RAZR I

Razr i, nowy smartfon wyposażony w 2 GHz procesor produkowany przez Intel, prezentowała we wtorek Motorola. Telefon przeznaczony jest głównie na rynek europejski i azjatycki.

Razr i z wyświetlaczem 4,3 cala o rozdzielczości 540 x 960 pikseli do sprzedaży wejdzie w październiku. Telefon działa w sieciach 2G i 3G ma być w Europie sprzedawany m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech. Jest odpowiednikiem sprzedawanego w USA smartfonu Razr M. Główna różnica między tymi smartfonami polega na tym, że Razr M ma procesor Qualcomm i działa w sieciach LTE.

Działający pod kontrolą systemu operacyjnego Android 4.0 (w planach jest Android 4.1) Telefon ma zainstalowany moduł NFC, złącze karty pamięci microSD oraz baterię o pojemności 2000 mAh.

Smartfon Motoroli jest pierwszym urządzeniem wyposażonym w nową 2 GHz wersję procesora Intela. Intel, który w tym roku wszedł na rynek procesorów do telefonów komórkowych do tej pory oferował chipy z zegarem 1,6 GHz. Instalowane są w smartfonach sprzedawanych przez sieci Orange w Wielkiej Brytanii, MegaFon w Rosji i Lava International w Indiach.


 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja