jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt25052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci myPhone

myPhone 1082 ELEGANT w Biedronce. Komórka na dzień Babci i Dziadka

myPhone 1082 ELEGANT
myPhone 1082 ELEGANT

Telefon komórkowy myPhone 1082 ELEGANT dostępny jest w sieci sklepów Biedronka w promocyjnej cenie 99 zł. To specjalna oferta przygotowana z myślą o dniach Babci i Dziadka.

myPhone 1082 ELEGANT wprowadzony został na rynek europejski w IV kwartale 2012 roku. Jest przedstawicielem nowego standardu telefonów myPhone, zapoczątkowanych przez designerski myPhone DECO. myPhone 1082 ELEGANT wyróżnia się interesującym wzornictwem, kolorowym, kontrastowym wyświetlaczem i wysoką jakością zastosowanych materiałów. Telefon posiada wszystkie podstawowe atrybuty telefonów serii myPhone Simple Life – duże klawisze, czytelne, obrazkowe menu, boczne klawisze blokady klawiatury, obsługi radia i latarki. Jest też klawisz SOS, stający się nieodłącznym elementem telefonów z tej serii.

Listę funkcji myPhone 1082 ELEGANT uzupełniają odtwarzacz audio z obsługą kart pamięci micro SD, tryb głośnomówiący, zegar, alarm, kalendarz i kalkulator. Jest też funkcja szybkiego wybierania, umożliwiająca przypisanie numerów telefonów bezpośrednio do dziesięciu klawiszy.

Telefony z serii myPhone Simple Life zostały opracowane z myślą o osobach, zwłaszcza tych w dojrzałym wieku, szukających prostych i funkcjonalnych telefonów. W skład zestawu wchodzi baza-ładowarka. To akcesorium upraszcza proces ładowania telefonu do odłożenia go na bazę.

Telefon zasilany jest akumulatorem o pojemności 800 mAh. Pozwala on na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów lub działanie urządzenia w stanie czuwania do 11 dni.

Telefon dotychczas dostępny był w cenie 169 złotych. W sieci Biedronka będzie o ponad 40% tańszy – kosztować będzie 99 złotych.

myPhone 1082 ELEGANT objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja