jaka-komorka.pl

Reklama
-

So22092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci myPhone

Pierwszy polski telefon myPhone One

myPhone One

Wrocławska firma myPhone już nie tylko produkuje, ale i projektuje telefony komórkowe. Pierwszy wrocławski telefon nazywa się myPhone One i w sprzedaży detalicznej dostępny jest za 169 zł. 

Telefon myPhone One jest wytworem polskiej myśli technicznej i rodzimego wzornictwa. Ale nie trzeba być prorokiem by stwierdzić, że złożyły go małe chińskie rączki na linii produkcyjnej specjalnie do tego celu wynajętej w Azji. To ostatnie jest dla spółki myPhone chlebem powszednim, ponieważ telefony z jej logo znane są na naszym rynku już od pięciu lat a wszystkie są produkowane w Chinach.

Pierwszy polski telefon ma obudowę wykonaną z wysokiej jakości tworzyw sztucznych w czterech kolorach do wyboru. Można więc go kupić jako niebieski, czarny, biały lub czerwony.

Nowy myPhone One ma przejrzyste, nieskomplikowane menu z dużą, czytelną czcionką na kontrastowym tle. Podstawowe funkcje komunikacyjne uzupełnione zostały modułem bluetooth, rzadkim w tej klasie urządzeń aparatem fotograficznym, odbiornikiem radiowym działającym bez potrzeby podłączania słuchawek. Jest też odtwarzacz audio, który z pomocą złącza kart pamięci microSD pozwala na słuchanie wielu, wielu godzin nagrań. Tradycyjnie już opcje takie jak blokada klawiatury, latarka diodowa, radio FM, czy regulator poziomu głośności włączane są za pomocą bocznych suwaków.

W zestawie myPhone One, obok zasilacza, kabla USB, zestawu słuchawkowego i instrukcji znajdziemy również bazę ładującą, upraszczającą proces ładowania. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 800 mAh pozwala na osiąganie przez telefon długich czasów czuwania (nawet do 21 dni), a także długi czas prowadzenia rozmów bez konieczności ładowania.

myPhone ONE – jak każdy telefon z serii Simple Life objęty jest aż trzyletnią gwarancją producenta.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja