jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt21092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci myPhone

Prosty telefon myPhone Flip z klapką w Biedronce

myPhone Flip

Telefony z klapką hitem były przed laty. Dziś ta modna ongiś klapka powraca na rynek w modelu Flip wyprodukowanym przez wrocławską firmę myPhone. Telefony można kupić w… sklepach Biedronka. 

Telefon myPhone Flip to z założenia proste urządzenie. Ma duże klawisze, a wciśnięcie każdego z nich jest potwierdzane damskim głosem. Na drugiej części obudowy - klapki znajdziemy powiększony do 2,2-cala kolorowy wyświetlacz, który wraz z obrazkowym menu czyni obsługę telefonu prostą. Zewnętrzny, frontowy panel zawiera wbudowaną diodę sygnalizującą np. nieodebrane połączenie, wiadomość SMS, lub ładowanie akumulatora. Na panelu tylnym, nad osłoną akumulatora, umieszczono głośnik, diodę latarki będącą zarazem diodą flash aparatu oraz obiektyw. Na prawym boku znajdziemy przyciski głośności oraz gniazdo słuchawkowe mini-jack. myPhone Flip występuje w czterech wariantach kolorystycznych – czarnym, srebrnym, granatowym i biało-czarnym.

Obok podstawowych funkcji związanych z wykonywaniem połączeń głosowych i wysyłaniem wiadomości, posiada kilka dodatkowych funkcjonalności. Należy do nich aparat fotograficzny z matrycą o rozdzielczości VGA (540 x 480 pikseli) i dyktafon. Za pomocą wbudowanych w menu odtwarzaczy i przeglądarek możemy oglądać zdjęcia i filmy, a także odsłuchiwać muzykę i audiobooki zapisane na karcie pamięci microSD. (FLIP obsługuje karty pamięci do 8 GB). Radiowy moduł FM działa również bez konieczności podłączania zestawu słuchawkowego w roli anteny. Funkcjonalność telefonu uzupełniają takie aplikacje jak kalendarz, alarm, kalkulator i stoper.

Z myślą o bezpieczeństwie użytkowników umieszczono klawisz SOS, znany z poprzednich urządzeń tej serii. Tym razem jednak jest na samym dole klawiatury, a nie z tyłu obudowy. Naciśnięcie klawisza w zależności od ustawień pozwala na uzyskanie połączenia alarmowego z kilkoma wcześniej zdefiniowanymi numerami telefonu, wysłanie na nie SMS-a o ustalonej treści, może też włączyć głośny sygnał alarmowy. Obok klawisza SOS, w dole panelu klawiatury umieszczono też przyciski do włączania aparatu oraz radia FM, natomiast dłużej przytrzymując dwa kolejne klawisze możemy prosto włączyć lub wyłączyć latarkę oraz wyciszyć dzwonek, aktywując wibracje.

myPhone FLIP ma akumulator o pojemności 800 mAh, który pozwala nawet na pozostanie do 10 dni pracy w trybie czuwania oraz do około  5 godzin rozmów. 

W skład zestawu promocyjnego wchodzi karta startowa sieci TuBiedronka – „100 ekstra złotówek”, umożliwiająca bezpłatne połączenia w ramach sieci TuBiedronka oraz tanie połączenia do innych operatorów.

Cena zestawu – 119 złotych. Już od dziś dostępny jest tylko w sklepach sieci detalicznej Biedronka.

Telefon objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja