jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt25052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Nokia

Nokia Lumia 625 - kolorowy zawrót głowy

Nokia Lumia 625Duży, superczuły wyświetlacz oraz łączność z Internetem za pomocą technologii 4G to największe atuty nowej Nokii Lumia 625. Dodatkowym atutem ma być pięć wymiennych obudów w jaskrawych kolorach. 

 

Wyświetlacz w Nokii Lumia 625 wykonany w technologii LCD i ma przekątną 4,7 cala. Jego zalety to to, że można go obsługiwać w rękawiczkach (podobnie jak w pozostałych modelach rodziny Lumia), oraz to, że poprawiono w nim czytelność w jaskrawym świetle słońca. Urządzenie pracuje z systemem operacyjnym Windows Phone 8. Jest to największy wyświetlacz, jaki do tej pory zastosowała Nokia. 

Nowy model Nokia  oferuje wiele pomysłów dostępnych w zapowiedzianym niedawno sztandarowym modelu Nokia Lumia 1020. Wśród nich są m.in. zintegrowane aplikacje fotograficzne, takie jak Nokia Smart Camera, która umożliwia usuwanie ze zdjęć zbędnych obiektów, a także Nokia Kinograf, która ożywia wspomnienia, dodając do zdjęć ruch. 

Jo Harlow, wiceprezes wykonawczy działu Nokia Smart Devices:

Lumia 625 to model Nokia o największym dotychczas ekranie. Urządzenie to jest doskonałym przykładem najwyższej klasy innowacji i funkcji oferowanych przez firmę Nokia na każdym poziomie cenowym.
Nokia Lumia 625 działa z systemem Windows Phone 8 i aktualizacją Nokia Lumia Amber. Model oferuje też  aplikacje Xbox Live i Microsoft Office oraz 7 GB pamięci na wirtualnym dysku SkyDrive.

Dostępna w smartfonie aplikacja Nokia Muzyka umożliwia bezpłatny strumieniowy odbiór muzyki. By słuchać ulubionych utworów w trybie offline, użytkownicy mogą pobrać wcześniej listy odtwarzania. Ponadto we współpracy z firmą Coloud Nokia przygotowała słuchawki BOOM, które zaawansowane rozwiązania akustyczne oferują w przystępnej cenie. Słuchawki zawierają wbudowany mikrofon oraz przyciski do sterowania połączeniami głosowymi i odtwarzaniem muzyki.

Model Nokia Lumia 625 będzie dostępny w  kolorze pomarańczowym, żółtym, jasnozielonym, białym i czarnym z wymiennymi obudowami. Sprzedaż smartfonu rozpocznie się w Europie w III kwartale 2013.

 

Wybrane dane  techniczne Nokia Lumia 625

System operacyjny: Windows Phone 8 
Wyświetlacz: 4,7 cala WVGA z udoskonaleniami zwiększającymi czytelność w świetle słońca i kolorystykę, trybem wysokiej jasności oraz superwysoką czułością na dotyk
Bateria: 2000 mAh
Procesor: Dwurdzeniowy 1,2 GHz
Aparat fotograficzny: 

  • Główny: 5 MP z automatycznym ustawianiem ostrości, rozdzielczości 1080p przy 30 kl./s, 
  • Przedni: VGA

Pamięć: 

  • 512 MB pamięci RAM
  • 8 GB z obsługą kart pamięci SD o pojemności do 64 GB

 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja