jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Nokia

Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM. Wraca nowe.

Nokia 108

Nokia przedstawiła dwa nowe, budżetowe, telefony, które wyróżniać się będą tym, że mają aparat fotograficzny klasy VGA oraz kultową grę Wąż. Modele Nokia 108 i Nokia 108 Dual SIM w sprzedaży pojawią się za kilka tygodni w niskiej cenie. 

Oprócz aparatu i gier Nokia 108 ma wbudowany odtwarzacz mp3, radio FM, funkcję wielu alarmów oraz wymienne obudowy. Zastanawia to, że owe funkcje w oficjalnym komunikacie producenta przestawione zostały jako… nowości. Czyżby Nokia wracała do swoich standardów sprzed lat, gdy była niekwestionowanym numerem 1 na świecie? 

Największą zaletą będzie prawdopodobnie bateria. Według producenta telefon w stanie czuwania powinien wytrzymać nawet 31 dni. Nokia 108 Dual SIM bez doładowania przeżyje 25 dni.

Timo Toikkanen, wiceprezes wykonawczy działu Mobile Phones firmy Nokia:

Bardzo wiele osób nie ma jeszcze telefonu z aparatem fotograficznym. Pragniemy oferować kolejnemu miliardowi użytkowników nowe technologie po coraz niższych cenach.
Aparat fotograficzny klasy VGA jaki znajdziemy w Nokii 108 to jednak aparat najniższej klasy. Wykonane nim zdjęcia mają rozdzielczość 640 x 480 pikseli (wielkość matrycy wynosi 0,3 Mpx) więc z trudem będzie je można obejrzeć nawet na ekranie komputera. W pamięci telefonu, którą można powiększyć do 32 GB, można ich jednak przechowywać tysiące.

Warto też odnotować, że Nokia 108 to telefon z tradycyjną, sprzętową klawiaturą. Spodoba się on osobom, które lubią zabawy kolorami. Wymienne obudowy tego telefonu będą miały kolor czerwony, biały, czarny, żółty i niebieski.

Do wyjściowej ceny 120 zł podawanej przez producenta należy jeszcze doliczyć podatki i marże handlowe. Można jednak szacować, że w początkowym okresie telefon nie powinien kosztować 200 zł, a i ta cena może szybko spadać. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja