jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Nokia

Tani jak Nokia Asha 230

Nokia Asha 230

Wraz z zapowiedziami wprowadzenia do sprzedaży Nokii Asha 230 otrzymujemy informację, że zaoferowany zostanie najtańszy do tej pory model z rodziny Asha. Jego cena nie przekroczy 249 zł.

Nokia Asha 230 oferuje wszystkie najważniejsze aplikacje społecznościowe, takie jak WhatsApp, Twitter, Facebook, WeChat oraz Line. Do modelu dołączono również podarunek w postaci 10 bezpłatnych gier o wartości 27 USD. Ponadto w Sklepie Nokia można zaopatrzyć się w aplikacje HERE. Oferują one wskazówki dla pieszych i kierowców, informacje o transporcie publicznym oraz aktualizacje o ruchu drogowym i korkach. Telefon, dostępny w sześciu kolorach. 

Timo Toikkanen, wiceprezes zarządu, Mobile Phones, Nokia:

Nokia Asha 230 to telefon dotykowy dla osób, które dotychczas nie mogły sobie pozwolić na takie urządzenie. Telefon zapewnia dostęp do wysokiej jakości rozrywki, sieci społecznościowych oraz wszystkich innych funkcji, których można oczekiwać od rodziny Asha.
Po kwietniowej aktualizacji oprogramowania Nokia Asha 230 umożliwi też korzystanie z usługi Microsoft OneDrive, która zapewnia użytkownikom 7 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej na ulubione treści, pliki, dokumenty. 

Asha 230 została zaprojektowana tak, aby zapewnić użytkownikom dostęp do wszystkiego, co dla nich ważne, na dwóch głównych ekranach. Fastlane to drugi ekran, który pełni funkcję skrótu do ostatnio używanych aplikacji, funkcji i treści, a także do przyszłych działań, takich jak spotkania zaplanowane w kalendarzu. Przeciągnięcie palcem w górę uaktywnia aparat, ponowne dotknięcie robi zdjęcie, a kolejne publikuje je na Facebooku. 

Nowa Asha posiada zainstalowaną przeglądarkę Nokia Xpress Browser, która kompresuje przesyłane dane nawet o 90 proc., co pozwala wyszukiwać informacje oraz surfować w sieci dłużej, przy niższych kosztach.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja