jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt21052019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Nokia

Budżetowa Nokia na dwie karty SIM

Nokia 215 Dual SIM

Nokia 216 i Nokia 216 Dual SIM to dwa najnowsze telefony firmy Microsoft. Są to urządzenia budżetowe. Dostępna w Polsce jest tylko wersja na dwie karty SIM, która oferowana jest w rekomendowanej cenie 149 zł. 

Nokia 216 Dual SIM przeznaczona jest dla mało wymagających użytkowników. Ma co prawda dwa aparaty fotograficzne, ale oba pracują w rozdzielczości VGA. Czyli uzyskamy zdjęcia o wielkości 640 na 480 pikseli. Telefon ma też dostęp do Internetu. 

Aplikacje i gry oferowane są za pośrednictwem Opera Mobile Store. Po kupnie użytkownik zyska możliwość bezpłatnego pobrania jednej gry firmy Gameloft w miesiącu przez rok. Wśród dostępnych gier są popularne pozycje, takie jak GT Racing czy Little Big City.

Aby zapewnić dostęp do muzyki i rozrywki oba nowe telefony zostały wyposażone w Radio FM, odtwarzacz MP3 i wideo. Oferują także wsparcie dla zestawów słuchawkowych Bluetooth. W pamięci telefonu można zapisać do 2000 kontaktów oraz wykorzystać karty pamięci o pojemności do 32 GB. Lampa LED, która umieszona została w aparacie głównym może służyć także jako latarka. Telefon zabezpiecza trwała, poliwęglanowa obudowa.

Telefon Nokia 216 Dual SIM jest dostępny w Polsce w kolorach czarnym i szarym.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja