jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt21052019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Samsung

A5 i A3 - nowe Samsungi Galaxy na polskim rynku

Samsung Galaxy A3

Galaxy A5 oraz Galaxy A3 to nowe smartfony Samsunga, które trafiły do sprzedaży w Polsce. Oba telefony są cienkie i zaprojektowane tak, by użytkownik za ich pomocą łatwiej mógł korzystać z portali społecznościowych. 

Smartfony Samsung Galaxy A5 i A3 są urządzeniami jednobryłowymi wykonanymi w całości z metalu. Są to telefony cienkie (mają odpowiednio 6,7 oraz 6,9 cm grubości), ale oba w przednim aparacie fotograficznym mają matrycę o rozdzielczości pięciu milionów pikseli. A to - według producenta - ma ułatwić wykonywanie autoportretów właśnie z myślą o portalach społecznościowych. Zrobione zdjęcia można przesyłać za pomocą technologii LTE. 

Oba urządzenia mają wyświetlacz AMOLED i technologię Adaptive Display, poprawiającą wyświetlanie obrazy z dużym kontrastem i lepszymi kątami widzenia. Wyświetlane obrazy wydają się być bardziej jaskrawe i kolorowe niezależnie od otoczenia, nawet przy jasnym świetle słonecznym. 

Samsungi Galaxy A5 i A3 są również wyposażone w procesor czterordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz, który umożliwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie i szybsze przeglądanie. Oprócz tego smartfony mają popularne funkcje, dostępne tylko w urządzeniach Galaxy, takie jak tryb oszczędzania energii (Ultra-Power Saving Mode), tryb prywatny (Private Mode – funkcja dostępna w Galaxy A5) i obsługa wielu ekranów (Multiscreen), a także w funkcję inteligentnego dostosowywania i poprawy jakości dźwięku na podstawie otoczenia użytkownika.

Oba urządzenia będą dostępne w różnych kolorach, w tym białym (Pearl White), czarnym (Midnight Black), srebrnym (Platinum Silver), różowym (Soft Pink), jasnoniebieskim (Light Blue) i złotym (Champagne Gold). 

W pierwszych dniach sprzedaży Samsung Galaxy A3 kosztował 1199 zł, a model Galaxy A5 - 1599 zł.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja