jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Sony Ericsson

Sony Ericsson Live Walkman

Sony Ericsson Live Walkman
Sony Ericsson Live Walkman
Sony Ericsson Live Walkman

Nowy telefon o nazwie Live Walkman zaprezentował 22 sierpnia 2011 roku Sony Ericsson. Cechą charakterystyczną telefonu są dwa przyciski – jeden pozwalający na natychmiastowy dostęp do muzyki i drugi ułatwiający dostęp do serwisu Facebook.

Sony Ericsson Live Walkman to smartfon z systemem operacyjnym Android. Przycisk Walkmana daje stały dostęp do odtwarzacza muzyki. Dodatkowo za jego pomocą użytkownicy mogą oceniać, udostępniać i wyszukiwać utwory korzystając z zaawansowanej integracji z Facebookiem. Przycisk „nieskończoności” pozwala na wszechstronne korzystanie z pliku muzycznego a usługa Qriocity od Sony daje użytkownikowi dostęp do świata muzyki i wideo na życzenie.

Telefon ma atrakcyjny, zaokrąglony kształt, błyszczące wykończenia i wyświetlacz ze szkła mineralnego o rozmiarach 3,2 cala oraz potężny procesor 1Ghz. Kamera z przodu smartfona umożliwia połączenia wideo przez Skype, podczas gdy obiektyw 5MP AF jest zdolny uchwycić i zarejestrować nagrania video 720p HD. Sony’s xLOUD uwydatnia możliwości dla funkcji audio, a najnowsza platforma Android (Gingerbread 2.3) to dostęp do ponad 250,000 aplikacji na Android Market.

A takie są najważniejsze cechy Sony Ericssona Live z Walkmanem:

  • Zaawansowana integracja z Facebookiem: Pozwala użytkownikom korzystać z Facebooka poprzez najczęściej używane funkcje telefonu, takie jak galeria obrazów, odtwarzacz muzyczny, książka telefoniczna i kalendarz.
  • Aplikacja Wyszukiwarki Medialnej: Dynamiczna aplikacja podająca świat muzyki i wideo wprost pod palce użytkownika, włączając w to udostępnianie poprzez Facebooka.
  • Przycisk Infinite (nieskończoności): Odtwarzacz mediów umożliwiający użytkownikom stały dostęp do nowych utworów, wideo, tekstów i informacji o ich ulubionych artystach.
  • Qriocity - muzyczno-wizualny serwis Sony: Użytkownicy mają dostęp do milionów utworów spośród najpopularniejszych gatunków oraz do tysięcy filmów wszystkich najważniejszych wytwórni. Wyłącznie smartfony Sony Ericsson na Android dostarczają użytkownikom niepowtarzalny dostęp do usług rozrywkowych Sony.
  • Technologia Sony’s xLOUD: Wynosi doświadczenia audio przy pomocy wbudowanych głośników wysokiej jakości na wyższy poziom.
  • TrackID™: Identyfikuje utwory muzyczne i wyszukuje muzykę, której słuchasz przez radio FM lub odtwarzacz. Pozwala również na ich błyskawiczne ściąganie i udostępnianie.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja