jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt21092018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Sony

Sony Xperia ion. Dwa HD w jednym

Xperia ion
Xperia ion

Nie jedna, a dwie kamery potrafiące nagrywać i transmitować dane w jakości HD wyróżniają nowy smartfon Sony Xperia ion. Warto więc dodać, że tylny aparat fotograficzny ma matrycę o rozdzielczości 12 mln pikseli. To rozwiązanie dla klientów lubiących oglądać treści multimedialne i dzielić się nimi w telewizorze, smartfonie, laptopie czy tablecie.

Sony Xperia ion ma wyświetlacz HD o przekątnej 4,6 cala. Dla entuzjastów fotografii, smartfon ten wzbogacony został w funkcję "fast capture". Umożliwia ona za jednym dotknięciem przejście aparatu fotograficznego o rozdzielczości 12 mln pikseli, umieszczonego na tylnej obudowie telefonu, od stanu spoczynku do wykonania zdjęcia w niewiele ponad sekundę. Zdjęcia można następnie bezprzewodowo przesyłać na dowolny ekran za pośrednictwem łącza DLNA. Dodatkowo, zarówno aparat fotograficzny umieszczony na frontowej części telefonu, jak i drugi aparat, na tylnej części obudowy, mają funkcję nagrywania w HD.

Agnieszka Jaśkiewicz

Smartfon Xperia ion został zaprojektowany tak, aby bezkolizyjnie przekazywać dane na wiele ekranów, z których korzystamy na co dzień. Aby grać w gry oraz oglądać, słuchać i udostępniać różne treści, w dowolnym czasie i w dowolnym miejscu - mówi szefowa marketingu Sony Mobile w Polsce.
W opisywanym telefonie fabrycznie zainstalowano aplikacje Music Unlimited i Video Unlimited z Sony Entertainment Network. Odbiorcy będą mieli dostęp do największych hollywoodzkich hitów, seriali telewizyjnych oraz milionów utworów muzycznych.

Smartfon Xperia ion działa na platformie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich). Dostępny jest w kolorze czarnym i czerwonym.

Najwazniejsze funkcje smartfona Xperia ion:

  • Wyświetlacz Reality Display 4.6 cala HD z technologią Mobile BRAVIA Engine z ekranem o rozdzielczości HD (1280 x 720), a do tego dwie kamery: na tylnej obudowie (1080p) oraz od frontu (720p) do nagrywania w jakości HD.
  • Procesor dual core o taktowaniu 1,5 GHz zapewnia super szybkie działanie, z przechowywaniem danych w wewnętrznej pamięci flash 16 GB.
  • Aparat fotograficzny na tylnej części obudowy o rozdzielczości 12MP z technologią Sony Exmor R i funkcją "fast capture", która umożliwia przejście aparatu ze stanu spoczynku do wykonania pierwszego zdjęcia w niewiele ponad sekundę.
  • Dzielenie się obrazami w rozdzielczości HD dzięki technologii DLNA, HDMI oraz BRAVIA Sync, aby szybko i łatwo przenosić treści multimedialne na inne ekrany.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja