jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn22102018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Tablety

Budżetowy Lenovo IdeaTab A1000 już w Polsce

Lenovo IdeaTab A1000

IdeaTab A1000 to nowy tablet Lenovo, który od drugiej połowy czerwca jest dostępny w Polsce. Tablet ma 7-calowy ekran i dobrej jakości dźwięk Dolby Digital Plus. Według Lenovo IdeaTab A1000 przeznaczony dla początkujących użytkowników.

Tablet IdeaTab A1000 działa z systemem Android Jelly Bean 4.1. Jest wyposażony w dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz i wbudowaną pamięć do 16 GB, którą można rozszerzyć do 32 GB przy użyciu karty micro SD.

Według Lenovo, dzięki technologii Dolby Digital Plus oraz dużym skierowanym do przodu głośnikom, 7-calowy IdeaTab A1000 to „doskonałe kieszonkowe studio” dla miłośników muzyki i filmów.

Daniel Malak, Consumer Business Manager Lenovo Polska:

Zauważyliśmy, że 7-calowe modele cenią szczególnie młodzi i aktywni użytkownicy, którzy chcą mieć stały dostęp do swojej poczty lub portali społecznościowych. Co ważne, nowy sprzęt jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada ciekawe funkcje multimedialne i wyróżnia się atrakcyjną ceną.
Wszystkie nowe tablety IdeaTab z systemem Android oferują specjalną usługę Lenovo Mobile Access, która umożliwia natychmiastowe nawiązanie połączenia. Po włączeniu tabletu A1000 po raz pierwszy pojawia się ikona wskazująca firmę Lenovo jako usługodawcę łączącego z Internetem.

Przeglądanie stron internetowych, korzystanie z poczty e-mail i udostępnianie multimediów możliwe jest za pośrednictwem łączności 3G HSPA+ lub Wi-Fi, w zależności od konfiguracji urządzenia. Nie wymaga to wybierania specjalnego abonamentu. Po upływie początkowego okresu usługi Lenovo Mobile Access użytkownik może przedłużyć abonament lub wybrać innego dostawcę. Usługa Lenovo Mobile Access jest dostępna w większości krajów Europy Zachodniej, takich jak Austria, Belgia Dania, Francja, Niemcy, Irlandia, Włochy, Holandia i Wielka Brytania oraz trwają prace nad wdrożeniem jej w Polsce.

Lenovo IdeaTab A1000 jest dostępny w Polsce od drugiej połowy czerwca w cenie od 499 pln. 

Tablet dostępny jest z czarną lub białą obudowę.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja