jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pn22102018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Tablety

Colorovo CityTab Vision 3D - pierwszy w Polsce tablet z obrazem 3D bez okularów

CityTab Vision 3D - pierwszy w Polsce tablet na którym można oglądać obraz 3D bez specjalnych okularów

8 calowy tablet Colorovo CityTab Vision 3D, na którym możemy oglądać filmy, zdjęcia i wyświetlać gry z efektem 3D bez konieczności używania specjalnych okularów, trafił właśnie do sklepów w Polsce.

Marka Colorovo wprowadziła do swojej oferty nowy model z serii CityTab – Vision 8” 3D to pierwszy w Polsce tablet, który umożliwia oglądanie filmów oraz zdjęć z głębią obrazu 3D bez dodatkowych akcesoriów. Do tej pory efekt 3D bez konieczności zakładania specjalnych okularów mogliśmy oglądać jedynie na wysokiej jakości telewizorach. Teraz technologia obrazu 3D dostępna jest również na tabletach.

Maciej Michalski Product Manager marki Colorovo:

Nie chcemy, aby w Polsce nowinki technologiczne można było oglądać tylko w telewizji. Jesteśmy rodzimą marką i jako pierwsi w kraju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie tabletu z technologią 3D, która daje możliwość wyświetlenia obrazu z trójwymiarową głębią, bez konieczności używania specjalnych okularów. To zdecydowany przełom na naszym rynku.
Efekt 3D zapewnia zastosowanie innowacyjnego ekranu TFT z technologią soczewkową, zwaną również multiparalaksą - umożliwiającą oglądanie filmów oraz zdjęć w 3D. CityTab Vision 3D ma 8-calowy wyświetlacz o rozdzielczość 1280×800 piks.

Sercem nowego Vision 3D jest dwurdzeniowy procesor 1.5 GHz współpracujący z wysokiej jakości procesorem graficznym Mali-400. Urządzenie ma 16 GB pamięci, a tablet możemy połączyć z Internetem za pomocą sieci bezprzewodowej WiFi, jak również poprzez zewnętrzny modem GSM.

Przedstawiciele Colorovo zakładają, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie przekroczy 1099 zł.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja