jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt19022019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telefony Producenci Tablety

Nowa linia tabletów Samsung Galaxy

Samsung Galaxy NotePro

Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO to nowa linia tabletów zaprezentowana na europejskim rynku. W lutym gama tabletów Samsung Galaxy poszerzyła się więc o cztery nowe produkty - NotePRO 12,2 cali oraz TabPRO 12,2, 10,1 i 8,4 cala.

W tabletach Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO po raz pierwszy na świecie zastosowano wyświetlacz WQXGA o przekątnej 12,2 cala w formacie 16:10. Zapewnia on obraz o rozdzielczości 2560 x 1600, zbudowany z ponad 4 milionów pikseli. Dzięki większej powierzchni wyświetlania obrazu, użytkownik może oglądać filmy w jakości Full HD. 

Zoptymalizowany specjalnie pod kątem oglądania treści na dużym ekranie Content Home UX umożliwia organizowanie ulubionych pozycji na poręcznym panelu, pozwalającym na wyświetlanie informacji z kanałów informacyjnych lub najświeższych wiadomości. 

Samsung Galaxy NotePRO (12.2) i TabPRO są wyposażone w różnorodne narzędzia, które pomagają użytkownikowi zwiększyć wydajność pracy i efektywność w działaniu.

Funkcja Multi Window umożliwia podział ekranu na cztery różne okna. Natomiast wirtualna klawiatura oferuje ilość miejsca wystarczającą do wygodnego korzystania z funkcji dotykowych.

Rysik S Pen zastosowany w Galaxy NotePRO oznacza łatwiejsze korzystanie z tabletu i dostęp do takich funkcji jak Action Memo, Scrapbook, Screen Write i S Finder. Pen Window umożliwia użytkownikowi narysowanie na ekranie okna o dowolnym wymiarze i uruchomienie w nim jednej z aplikacji – na przykład YouTube czy Kalkulatora.

Galaxy NotePRO i TabPRO dostarczane są z preinstalowaną platformą Cisco WebEx Meetings. Umożliwia ona spotkania z wybranymi osobami, przebywającymi w dowolnym miejscu. Po raz pierwszy użytkownicy tabletów z systemem Android mogą udostępniać dowolne treści ze swoich ekranów oraz uruchamiać spotkania WebEx korzystając z listy kontaktów. Funkcja Samsung e-Meeting zapewnia współpracę z możliwością udostępniania treści nawet bez dostępu do centralnego serwera czy sieci.

Aby już w chwili zakupu zwiększyć wartość i wydajność tabletów Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO (12.2) bezpłatnie oferowana jest długoterminowa subskrypcja o wartości 700 dol. na najlepsze serwisy informacyjne, media społecznościowe i przechowywanie plików w chmurze, m.in.: Bitcasa, Bloomberg Businessweek+, Blurb, Cisco WebEx Meetings, Dropbox, Easilydo Pro for Tablet, Evernote, Hancom Office for Android, LinkedIn, Livesport.TV, NY Times, Oxford Advanced Learner’s A-Z i Sketchbook Pro (treść pakietów jest zróżnicowana w zależności od regionu).

Galaxy NotePRO i TabPRO będą dostępne w różnych opcjach łączności: WiFi lub WiFi + LTE. Użytkownicy będą mogli wybierać między 12,2 calowym Galaxy NotePRO z rysikiem S Pen lub tabletami bez rysika - Galaxy TabPRO 10,1 cali lub 8,4 cala.

Samsung Galaxy NotePRO i TabPRO dostępne będą na całym świecie w pierwszym kwartale 2014 roku.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja