jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt21052019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Komórkowi

Siatkarski starter od Plusa

Plus wprowadza specjalny starter Plus Internet na Kartę z okazji Mistrzostw Świata w Piłce Siatkowej. Jednocześnie wszyscy użytkownicy Internetu na kartę w Plusie będą mogli skorzystać z promocji „Dwa razy więcej GB za doładowanie”.

W sprzedaży pojawił się specjalny okolicznościowy starter Plus Internet na Kartę, na którym za 15 zł jest pakiet aż 2 GB do wykorzystania. Starter można wykorzystać do transmisji danych w LTE oraz HSPA/HSPA+ i starszych technologii dostępu do mobilnego Internetu. W zasięgu sieci LTE Plusa, a także Cyfrowego Polsatu, jest już 26 mln Polaków, czyli 2 na 3 mieszkańców naszego kraju.  

Jednocześnie rozpoczyna się nowa promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie w Plus Internet na Kartę”. Od 9 lipca do 30 września za każde doładowanie powyżej 30 zł podwojone zostają pakiety GB – teraz za doładowania od 30 do 100 zł, klient otrzyma od 4 do aż 30 GB.

Promocja „Dwa razy więcej GB za doładowanie” obejmuje wszystkich obecnych użytkowników oferty Plus Internet na Kartę oraz osoby, które kupią nowe startery o wartości 15 zł za 1 GB i 9 zł za 300 MB oraz wspomniany wcześniej starter o wartości 15 zł za 2 GB z limitowanej edycji z okazji Mistrzostw Świata w siatkówce. Promocją są także objęte zestawy z modemem (starter z modemem LTE - ZTE MF823 oraz starter z modemem HSPA+ - D-Link DWM 157).

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja