jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt21052019

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Komórkowi

Kuszenie Plusa. Operator szuka nowych klientów.

Nowi klienci Plusa mogą zyskać nawet dziewięć miesięcy abonamentu za darmo! Wystarczy tylko przenieść swój numer i skorzystać z oferty JA+ Abonament wraz z nową promocją PlusBanku „Bonus Plus w programie smartDOM”.

Od 8 marca dostępna jest promocja Plusa przygotowana z myślą o klientach, którzy wybiorą ofertę JA+ Abonament i przeniosą swój numer z innej sieci. Otrzymają oni trzy miesiące abonamentu gratis. A jeśli dodatkowo skorzystają z promocji PlusBanku to mogą, jak wylicza plus, osiągnąć kolejne sześć miesięcy abonamentu za darmo!

 W ramach promocji „Bonus Plus w programie smartDOM”, klienci, którzy założą konto w PlusBanku mogą liczyć na zniżki na usługi w sieci Plus. Wystarczy, że w każdym miesiącu przy użyciu karty debetowej lub naklejki zbliżeniowej wydanych do Konta Plus wykonają transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę minimum 500 zł, a zyskają 40 złotych zniżki na abonament telefoniczny przez pierwsze 6 miesięcy oraz po 10 zł zniżki w każdym z kolejnych 18 miesięcy. Oznacza to, że wybierając ofertę elastyczną za 39,99 zł abonament przez 6 miesięcy jest całkowicie za darmo a później w obniżonej opłacie 29,99 zł miesięcznie. Klient, który przeniósł swój numer do Plusa z innej sieci otrzymuje więc łącznie aż dziewięć miesięcy abonamentu za darmo!

Wraz z nową ofertą dostępny jest smartfon LG K10 z ekranem HD o przekątnej 5,3 cala, dzięki czemu można swobodnie korzystać z konta bankowego za pomocą telefonu. Telefon można nabyć już za 0 zł na start, w ratach 25 zł miesięcznie.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja