jaka-komorka.pl

Reklama
-

N25022018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Stacjonarni

Taniej również na zagraniczne komórki

Operator VoIP easyCALL.pl wprowadził nowe cenniki. Od teraz minuta do sieci komórkowych w Polsce kosztuje 19, a na telefony stacjonarne tylko 7 groszy. Mniej zapłacimy również za połączenia do zagranicznych sieci komórkowych.

Nową ofertę easyCALL.pl wydaje się być bardziej przejrzysta. 7 groszy za minutę to stawka za minutę połączenia ze wszystkimi numerami stacjonarnymi w Polsce. W porównaniu do poprzednio obowiązujących stawek, cena zmniejszyła się o 1 grosz. Z kolei 19 groszy to jednolita stawka za minutę połączenia ze wszystkimi sieciami komórkowymi w Polsce. Cena ta uległa obniżeniu o 10 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe Orange, Plus, T-Mobile, i aż o 70 groszy w przypadku połączeń na telefony komórkowe sieci Play.

Spora jest skala obniżek połączeń z telefonami komórkowymi na świecie. W jednym z najpopularniejszych kierunków - do Wielkiej Brytanii - koszt połączenia na komórkę spadł aż o 1,5 zł. Od 6 grudnia wynosi 29 groszy za minutę. Niższe stawki obowiązują w innych popularnych kierunkach - np. do Niemiec, Holandii czy Włoch. Dzwoniąc do tych krajów za minutę połączenia z telefonami komórkowymi zapłacimy 19 groszy.
 
Obniżce uległy też ceny dla połączeń realizowanych przez numer dostępowy - bezpłatny, jeśli dzwonimy z telefonów stacjonarnych. Najbardziej potaniały połączenia przez numer dostępowy na komórki. Minuta kosztuje obecnie 29 gr. za minutę. Jest to jedna z najlepszych ofert na rynku.

Wszystkie rozmowy w easyCALL.pl są rozliczane sekundowo, bez żadnych opłat za rozpoczęcie połączenia.

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja