jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt16102018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Telekomy Cenniki, usługi, promocje... Stacjonarni

Netia chce być liderem usług on-line w Polsce

Netia zaprezentowała strategię na lata 2012- 2020. Spółka zakłada dalszy rentowny rozwój, m.in. poprzez zrównoważone inwestycje w sieci następnej generacji i osiągnięcie pozycji lidera w obszarze usług on-line w Polsce.

- Netia ma znaczący potencjał do dalszego wzrostu na rynku usług szerokopasmowych oraz szansę na odegranie aktywnej roli w konsolidacji polskiego rynku telekomunikacyjnego. Nasilająca się konkurencja, obejmująca coraz bardziej różnorodną grupę dostawców, zmiany w otoczeniu regulacyjnym a także rosnący popyt na coraz szybsze usługi dostępowe i wzrost znaczenia innowacyjnych, pakietowych usług multimedialnych, skutkuje potrzebą modernizacji istniejącej infrastruktury i budowy sieci następnej generacji (NGA) – powiedział Mirosław Godlewski, Prezes Netii.

- Stojące przez spółką wyzwania rodzą potrzebę zaprezentowania jasnej i klarownej wizji rozwoju po roku 2012, do kiedy obowiązuje aktualna, średnioterminowa strategia. Dlatego nową strategię do 2020 roku prezentujemy już teraz a kilkanaście najbliższych miesięcy będzie okresem realizacji wcześniej wyznaczonych celów i transformacji kluczowych projektów strategicznych – dodał Mirosław Godlewski.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja