jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt16102018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Testy Pod lupą... Testy

Test telefonu myPhone Next

Smartfon myPhone Next

Smartfon myPhone Next to najnowsza propozycja wrocławskiej firmy należącej do giełdowej spółki TelForceOne. Telefon swoimi niektórymi parametrami dorównuje najbardziej popularnym na rynku urządzeniom. Kosztuje natomiast mniej niż 800 zł, a do tego z powodzeniem obsługuje dwie karty SIM.

Właśnie od funkcji Dual SIM, pierwszego elementu który zwrócił nasza uwagę, rozpoczniemy recenzję smartfonu. Przede wszystkim dlatego, że obecnie tego typu rozwiązania są na rynku bardzo poszukiwane.

Na razie trafiają głównie do urządzeń oferowanych przez takie firmy jak myPhone, Prestigio czy GSmart, ale spodziewać się można że lada moment rozwiązania na dwie karty SIM trafią na taśmy produkcyjne bardziej renomowanych marek (pewne starania w tej dziedzinie poczyniła już Nokia). Wszak nie tylko w Polsce na jednego obywatela przypada średnio niemal 1,5 karty SIM.

Sposób obsługi dwóch zamontowanych w myPhone Next kart SIM jest banalnie prosty. Po włożeniu ich w odpowiednie gniazda i uruchomieniu telefonu wystarczy tylko podać kod PIN do każdej karty przypisany osobno. Na wyświetlaczu, jak w każdym innym smartfonie, otrzymamy wykres siły sygnału operatora. W myPhone Next zobaczymy jednak dwa takie wykresy.

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja