jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd CES 2015

Samsung, prompter i Michael Bay

Występ Michaela Bay na konferencji prasowej Samsunga

Zabrakło odrobiny techniki i Michael Bay się pogubił. Awaria promptera wystarczyła, by znany hollywoodzki reżyser nie wiedział co powiedzieć i uciekł ze sceny.

Tegoroczne targi CES w Las Vegas mają już swojego bohatera. Michael Bay, reżyser m.in. Transformersów, zamiast przemówienia w imieniu Samsunga wystawił się na pośmiewisko.

Wszystko to działa się w poniedziałek na konferencji prasowej Samsunga w obecności kilkuset dziennikarzy z całego świata. Na tak wielkich imprezach jak CES konferencje prasowe są filmowane przez wiele stacji telewizyjnych. Nic więc dziwnego, że plamę, jaką zaliczył Michael Bay po awarii promptera możemy zobaczyć na kilkunastu filmach na YouTube. 

Publiczność była zdezorientowana i tak rozczarowana po raz pierwszy od czasu premiery Transformers 3 - kpi serwis perezitos.com. Zdaniem autorów serwisu Michael Bay powinien użyć kilku efektów specjalnych, by przekształcić się w niewidzialnego człowieka. 

W swojej karierze Michael Bay był już kilkakrotnie nominowany do nagród Złotej Maliny. Po raz ostatni w 2011 r. właśnie za film Transformers 3. 

Zobacz film z tego niecodziennego wydarzenia:

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja