jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd MWC 2015

Spodziewane barcelońskie premiery

Tereny wystawiennicze w Barcelonie

Zbliżające się wielkimi krokami barcelońskie targi Mobile World Congress przyniosą sporo ciekawych premier smartfonów i tabletów. Tak przynajmniej wynika z przecieków medialnych, które w tym roku zaczęły się wyjątkowo wcześnie.

Wydaje się niemal pewne, że Samsung zdecydował się wybrać Barceloną na miejsce premiery smartfonu Galaxy S5. To, że S5 pojawi się w tym roku było pewne. To, że Samsung postanowił zaprezentować ten smartfon w końcu lutego na MWC jest zaskoczeniem. Do tej pory premiery flagowych urządzeń Samsunga takich jak smartfony z serii Galaxy S, czy phablety Galaxy Note odbywały się na osobnych imprezach. Zaskoczeniem jest też to, że koreańska firma zapraszając dziennikarzy i blogerów na barcelońską konferencje prasową niemal wprost zasugerowała, że jednym z jej tematów będzie Galaxy S5. 

Premiera SGS5

Do tej pory premiery flagowych urządzeń Samsunga takich jak smartfony z serii Galaxy S, czy phablety Galaxy Note odbywały się na osobnych imprezach.
Według pogłosek, mocne uderzenie na tegorocznym MWC przygotowuje Nokia. Spodziewane są premiery smartfonów z najnowszą wersją systemu operacyjnego Windows Phone 8.1, ale także debiut pierwszego i na dodatek taniego smartfonu z Androidem.

MWC nie odpuszcza także Huawei. Media spekulują, że chiński producent dołączy do globalnego trendu produkcji e-galanterii i zaprezentuje własną wersję inteligentnego zegarka. Ponadto oczekiwane jest, że Huawei wybierze Barcelonę na miejsce premiery 7-calowego tabletu MediaPad X1, który ze względu na spodziewaną specyfikację techniczną można uznać za konkurenta tabletu Nexus7.

Media spekulują również, że skoro Motorola organizuje w Barcelonie konferencję prasową, to przedstawi na niej nie tylko plany biznesowe - w tym być może te związane z zapowiadanym przejęciem firmy przez Lenovo - ale także jakieś nowe telefony. 

Na premiery można także liczyć w przypadku Sony, LG i HTC. W przypadku japońskiego producenta oczekiwana jest premiera smartfonu Xperia Z2 oraz nowego 10-calowego tabletu. Koreańczycy mają pokazać kilka nowych smartfonów, w tym LG G2 mini oraz LG G Pro 2. Według mediów, tajwańska firma zaprezentuje HTC One 2, znane 

 

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja