jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd MWC 2015

Kruger&Matz na Mobile World Congress 2015

Kruger&Matz na Mobile World Congress 2015
Kruger&Matz na Mobile World Congress 2015

Odbywające się w Barcelonie targi Mobile World Congress 2015 to domena nie tylko rynkowych gigantów. Spotkać tam można stoiska również mniejszych, co wcale nie znaczy, że mniej ciekawych, producentów. Wśród nich jest m.in. Kruger&Matz, który w Barcelonie po raz pierwszy prezentuje FLOW - najnowszego smartfona z LTE oraz opaskę FitOne.

Najważniejszym elementem ekspozycji Kruger&Matz w czasie MWC 2015 jest smartfon FLOW. Z uwagi na funkcję obsługi Internetu w technologii LTE, urządzenie stanowi bardziej ekonomiczne rozwiązanie dla fanów szybkiego Internetu. Sercem FLOW jest czterordzeniowy procesor Qualcomm MSM8916 ARM Cortex A53, taktowany zegarem 1.2 – 1.4 GHz, wspierany 1 GB pamięci RAM, który zapewnia płynne działanie systemu Android 4.4 KitKat.

Podobnie jak pozostałe smartfony Kruger&Matz, FLOW ma opcję Dual-SIM w standardzie stand-by. Dodatkowo wyposażony jest w Bluetooth 4.0, GPS oraz dwie kamery: przednią 2 Mpix oraz tylną 5 Mpix. Pliki multimedialne, zdjęcia oraz pobrane aplikacje można zapisać w pamięci urządzenia (8 GB) oraz na karcie microSD o maksymalnej pojemności 32 GB.

Smartfon Kruger&Matz FLOW jest lekki, a jego obudowa ma niecałe 8 mm grubości. Urządzenie ma ekran IPS o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 540 x 960 piks.

Najważniejszą zaletą smartfona FLOW jest obsługa internetu w technologii LTE. Producent przekonuje, że funkcjonalność ta, w połączeniu z pozostałymi elementami wyposażenia oraz sugerowaną ceną telefonu na poziomie 529 zł sprawia, że w tej kategorii cenowej na rynku ciężko o jakąkolwiek alternatywę.

Drugą nowością prezentowaną przez Kruger&Matz podczas Mobile World Congress 2015 jest FitOne - pierwszy w ofercie marki smartband.

FitOne to innowacyjny gadżet dedykowany osobom, które są w ciągłym ruchu i chcą na bieżąco monitorować swoją aktywność fizyczną. Wystarczy sparować urządzenie za pośrednictwem Bluetooth 4.0 ze smartfonem wyposażonych w system Android 4.3 lub iOS7 bądź ich nowsze wersje.

Dedykowana aplikacja WRIST BAND pokaże historię aktywności, w tym zarejestrowaną przez FitOne liczbę kroków, przebyty dystans, czas i średnią prędkość oraz ilość spalonych kalorii. Opaska działa także podczas snu - pomoże określić długość snu, czas jaki zajęło zaśnięcie oraz zarejestruje przebudzenia i fazy snu.

Zaletą urządzenia jest jego design oraz lekka waga, co zapewnia pełen komfort podczas wykonywania różnego rodzaju sportów. Smartband FitOne dostępny w oficjalnym sklepie producenta www.krugermatz.com w sugerowanej cenie: 129 zł.

Obydwa produkty są już dostępne w sieci sklepów LPelektornik oraz RTVEuroAGD.

Obok Kruger&Matz odwiedzający mogą szerzej poznać również wybrane urządzenia marki M-LIFE, która podobnie jak Kruger&Matz należy do firmy Lechpol. W czasie Mobile World Congress 2015 M-LIFE prezentuje szeroką gamę telefonów: począwszy od urządzeń stacjonarnych, po modele GSM dedykowane seniorom, a także inne akcesoria jak power banki, ładowarki samochodowe i sieciowe oraz bezprzewodowe routery. 

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja