jaka-komorka.pl

Reklama
-

N27052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd MWC 2015

MWC 2015: Huawei Watch z systemem Android Wear

Huawei Watch z systemem Android Wear.
Huawei Watch z systemem Android Wear
Huawei Watch z systemem Android Wear

Huawei Watch z systemem Android Wear, to pierwszy smartwatch z rodziny produktów wearables od Huawei. Zaprezentowano go podczas targów Mobile World Congress 2015 w Barcelonie.

Huawei Watch wyposażony jest w 1,4-calowy, odporny na zarysowania, dotykowy wyświetlacz typu AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli, 286 ppi, kontrast 10000:1. Ekran chroni szafirowa osłona. Wysokiej jakości obudowa Huawei Watch wykonana jest ze stali nierdzewnej. Smartwatch ma wbudowany czujnik pracy serca, 6-osiowy czujnik ruchu i barometr.

System Android Wear ułatwia odbieranie wiadomości SMS oraz e-maili, kontrolę kalendarza, aplikacji i powiadomień telefonu. Urządzenie pozwala automatycznie wykryć i śledzić w czasie rzeczywistym takie czynności wykonywane przez użytkownika jak: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, wspinaczka i sen. Dodatkowo, użytkownicy mogą monitorować liczbę spalonych kalorii i kroków, tętno serca, wysokość podczas wspinaczki oraz przebytą odległość.

Smartwatch Huawei wyposażony jest procesor Qualcomm 1,2 GHz, ma 4 GB wolnego miejsca na dane, 512 MB pamięci RAM oraz obsługuje Bluetooth 4.1. Huawei Watch oferuje 40 trybów pracy, które można dowolnie konfigurować. Jest kompatybilny jest ze smartfonami z systemem Android 4.3 lub wyższym.

Huawei Watch zaprojektował zespół specjalistów, zajmujących się tworzeniem najbardziej modnych i znanych zegarków tradycyjnych. Na uwagę zasługuje szczególna dbałość o detale, które przyciągają oko znakomitym kunsztem wykonania. Huawei Watch składa się z ponad 130 elementów; koronka, koperta i mocowanie paska wykonane są z odpornej na zarysowania, wysokiej jakości stali nierdzewnej, kutej na zimno – ten proces zwiększa wytrzymałość stali o 40 procent. Obsługę urządzenia ułatwia intuicyjny przycisk 2 o’clock.

Huawei Watch dostępny jest w trzech stylowych kolorach: złotym, srebrnym i czarnym. Użytkownicy mają też do wyboru szeroką gamę pasków wykonanych z różnych materiałów i w różnych stylach. Urządzenie jest również dostępne wraz z magnetyczną stacją ładującą.

Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja