jaka-komorka.pl

Reklama
-

Pt25052018

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj: Wydarzenia Przegląd Wczoraj, dziś, jutro

Jason Statham zachwala LG G5

Aktor Jason Statham odegra główną rolę w najnowszym spocie reklamowym LG G5. Nad produkcją filmu reklamowego czuwał Fredrik Bond, filmowiec, który na swoim koncie ma już wiele reklam realizowanych w ramach globalnych kampanii największych marek. 

Najnowsza reklama firmy LG pokaże możliwości smartfona LG G5. Podłączając poszczególne akcesoria można w prosty sposób przekształcić smartfon G5 w wygodny do trzymania aparat fotograficzny lub odtwarzacz Hi-Fi. 

Jason Statham

Myślę, że pomysł LG na smartfon G5 i jego modułową konstrukcję, zyska popularność wśród konsumentów. Współpraca z tą firmą sprawiła mi wiele radości. Mam nadzieję, że dostrzegą to także widzowie oglądający spot.
Nowy spot LG powstaje we współpracy z agencją reklamową Energy BBDO. Tworzona w Los Angeles produkcja pokazuje Jasona Stathama, który w humorystyczny sposób wykorzystuje możliwości smartfona G5. Każda postać, w którą w zabawnej scenerii wciela się aktor, jest spójna ze sloganem smartfona G5 Life’s Good when you Play More. 

Spot reklamowy LG będzie emitowany między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie i Azji Wschodniej. Tym samym Jason Statham, znany m.in. z filmów pt. „Transporter” i „Niezniszczalni” dołączy do grona gwiazd reklamujących najnowsze smartfony. Przypomnijmy, że przez Huawei zaangażowani zostali w tym celu piłkarze tej klasy co Messi i Lewandowski. 

 

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja