jaka-komorka.pl

Reklama
-

Wt30112021

Aktualizacja:23.05.2017, 17:56

Back Jesteś tutaj:

Komórkowe wideo

Nokia Lumia 1020 – nocny pokaz narciarzy

Kadr z filmu nakręconego Lumią 1020Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego Nokią Lumia 1020 podczas nocnego pokazu narciarzy w St. Anton am Alberg w Austrii.

Czytaj więcej...

Nokia Lumia 925 – sylwestrowe fajerwerki

Nokia Lumia 925 - sylwestrowe fajerwerki - wideoZapraszamy do obejrzenia filmiku z sylwestrowymi fajerwerkami nakręconego Nokią Lumia 925.

Czytaj więcej...

Samsung GALAXY S4 Zoom - gwiazdka 2013

Kadr z filmu nakręconego Samsungiem GALAXY S4 ZoomOto krótki film ze świątecznego jarmarku we Wrocławiu nakręcony Samsungiem GALAXY S4 Zoom.

Czytaj więcej...

Polinka - wrocławska kolej linowa

Wagony Polinki tuż po zamontowaniuKolejkę linową kursującą nad Odrą uruchomiła na październiku Politechnika Wrocławska. "Polinka", jak ochrzcili kolej linową studenci, łączy dwa kampusy uczelni znajdujące się po obu brzegach rzeki. Jej długość to niecałe 400 m, które wagoniki kolejki pokonują w dwie minuty. 

Czytaj więcej...

Zobacz jak w nocy filmuje Nokia Lumia 925

Kadr z filmu nakręconego Nokią Lumia 925Zapraszamy do obejrzenia drugiego filmu z Nokii Lumia 925 nakręconego podczas Light Move Festival 2013. Tym razem jest to dłuższy film pokazujący różne miejsca i wydarzenia festiwalu, od spokojnych scen w parku, po dynamiczny pokaz laserowy.

Czytaj więcej...

Lumia 925. Film z Light Move Festival 2013

Nokia Lumia 925 i Light Move Festival 2013Zapraszamy do obejrzenia filmu, który nakręciliśmy Nokią Lumia 925 podczas nocnych pokazów videomappingu na placu Wolności w Łodzi.

Czytaj więcej...

Galaxy S4 filmuje przed dworcem we Wrocławiu

Samsung Galaxy S4, którym nagraliśmy prezentowany klip przedstawiający fontannę przed wrocławskim Dworcem Głównym PKP, ma matrycę o rozdzielczości 13 mln pikseli. Nie oznacza to jednak, że filmy, kręcone nawet w rozdzielczości HD, zawsze będą miały idealna jakość. 

Czytaj więcej...

Tower Bridge i Xperia T w roli kamery

Tower Bridge i Xperia TPodczas weekendowego wypadu do Londynu sprawdziliśmy jak Sony Xperia T sprawuje się jako kamera wideo Full HD i spróbowaliśmy nakręcić przejazd przez słynny most Tower Bridge.

Czytaj więcej...

Coyote w akcji. Tak filmuje HTC One

Coyote informuje nas, że za minutę dojedziemy do mobilnego radaru, który zgłosiło ponad 60 użytkowników systemuCoyote to francuski system poprawiający bezpieczeństwo jazdy samochodem. To niewielkie urządzenie z wbudowanym modułem GPS i kartą SIM służącą do transferu danych, którego zadaniem jest ostrzeżenie kierowcy o czyhających na niego niebezpieczeństwach. 

Czytaj więcej...

Tęcza nad Łodzią

Wideo z Samsuga Galaxy SZapraszamy do obejrzenia tęczowego klipu z Łodzi :)

Czytaj więcej...

Sonda

Czy rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Xiaomi w Polsce spowoduje:

Obniżenie ceny innych telefonów. - 28%
Nic nie zmieni... - 32%
Nie kupię chińskiego badziewia! - 20%
Co to jest Xiaomi? - 20%
The voting for this poll has ended

Obserwuj nas

 
Partner serwisu
prowokacja_lewa
Partner serwisu
baner_175x250
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja
Autopromocja